dodano: 2020-07-02 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil Village przywróci oryginalną Umbrela, tytuł zawiera kilka znaczeń, poznamy zakończenie historii Ethana oraz...

Autor: AnoX
Resident Evil Village przywróci oryginalną Umbrela, tytuł zawiera kilka znaczeń, poznamy zakończenie historii Ethana oraz...
11°
1

Za sprawą Alexa Aniela poznaliśmy szereg informacji z wywiadów twórców Resident Evil Village z najnowszego numeru Famitsu. Co z Umbrellą i Ethanem?
 
Najnowsza publikacja z Japonii starczyła graczom wiele niezwykle interesujących informacji, dzięki czemu dowiedzieć się możemy czego się możemy mniej więcej dowiedzieć w tej odsłonie cyklu.
 
Jak się okazuje Village ma stanowić konkluzję historii Ethana Wintera, łącząc się bezpośrednio z Resident Evil VII biohazard w tej dziedzinie, co wizualnie wciąż jest dość zaskakujące dla wielu fanów..
 
Prezentowane logo Umbreballa stanowi... logo oryginalnej firmy zajmującej się jeszcze przemysłem farmaceutycznym. To mocno zadziwiająca informacja nieźle rozwijająca dotychczasowe przemyślania oraz analizy zwiastunów.
 
 
Otrzymaliśmy potwierdzenie, że mamy do czynienia z tym samym Chrisem Redfieldem, jednakże symbolika w języku Japońskim wskazuje, że być może także będzie to koniec opowieści tego bohatera (to już spekulacja Aniela).
 
Tsuyoshi Kanda and Pete Fabiano potwierdzili, że produkcja rozpoczęła się 3,5 roku temu a my tym razem mamy lepiej poznać relacje między Chrisem oraz Ethanem i Mią.
 
Podkreślenie liczby VIII to nie tylko zabieg wskazujący na nieformalną kontynuację numeracji głównych odsłon, ale jest wskazaniem, że... tytułowa wioska ma być kolejnym bohaterem nowej odsłony, o czym się mamy przekonać później.
 
 
Redfield po problemach z syndromem pourazowym stracił szacunek w branży, a my tym razem mamy ujrzeć upadek jego pozycji jako bohatera. Nie ma szczegółów, ale takie wskazanie jest bardzo mocne i wyraziste.
 
Potwierdzono, że akcja gry rozgrywka się gdzieś w Europie, jednakże szczegóły nie zostały podane, choć potwierdzono, że tryb FPS zostanie udoskonalony w tej odsłonie, podobnie jak zarządzanie ekwipunkiem oraz zasobami.
 
Niestety niczego nie dowiedzieliśmy się o przeszłości wilkołaków, jednakże taki zabieg już sam w sobie sporo mówi o roli tego elementu. Niestety wykorzystanie konsol nowej generacji nie dostarczy nam wielu ciekawych, rewolucyjnych nowości. Przynajmniej puzzle i zagadki mają zapewnić nam sporo przyjemnej rozgrywki.
 
Trzeba przyznać, że twórcy w interesujący sposób starają się wyciągać wnioski z błędów poprzedniej odsłony, dzięki czemu spodziewać się możemy jeszcze lepszej zabawy z większą porcją satysfakcjonujących doznań.
 
Resident Evil VIII Village ukaże się w 2021 roku na PlayStation 5Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
  

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-03 10:14:30

Wiem nie znam się itd itd ale Resident Evil wychodzi dosłownie wszedzie i to juz nudne slyszec ciagle o tym tytule. Lubie zombie i tego typu klimaty ale to mnie w ogole nie porwalo :(

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80