dodano: 2022-09-21 19:00:01
PCNSH

Return to Monkey Island zadebiutowała i zbiera bardzo dobre oceny. Przygoda Guybrusha zaczęła się na nowo

aktualności news Return to Monkey Island zadebiutowała i zbiera bardzo dobre
Return to Monkey Island zadebiutowała i zbiera bardzo dobre oceny. Przygoda Guybrusha zaczęła się na nowo
13°
0

Return to Monkey Island zadebiutowała i zbiera bardzo dobre oceny. Przygody Guybrusha od studia Terrible Toybox właśnie zaczęły się na nowo.

Swoją premierę na komputerach miała już przygodowa gra typu "wskaż i kliknij" , o tytule Return to Monkey Island, która tu po premierze zbiera naprawdę świetne oceny. Gra od studia Terrible Toybox, i wydana przez Devolver Digital.

Zapoznaj się także z: Wyjątek - kosmiczny anime horror science-fiction. Premiera serialu Netflix w październiku

Niedawno opisywaliśmy dla Was serię Monkey Island, która z dniem 19 września powiększyła się o kolejny tytuł, czyli grę o tytule Return to Monkey, która została stworzona przez  studio Terrible Toybox, a wydana dzięki Devolver Digital. Gra, która ponownie wraca do przygód Guybrusha Threepwooda, trafiła zarówno na Steam, jak i Nintendo Switch. Gra zbiera bardzo dobre oceny, zarówno wśród samych graczy, jak i recenzentów. 

Return to Monkey Island to przygodowa gra, o której mieliśmy okazję już wspominać na stronie, a niebawem pojawi się jej recenzja, to powrót do znanej pirackiej formy, w rysunkowym klasycznym stylu "wskaż i kliknij".

Przeczytaj również:

 

 

Wracamy do znanego graczom pirata, do tajemnicy Monkey Island, której historia rozpoczęła się ponad 30 lat temu, stworzona przez Rona Gilberta i Dave'a Grossmana. Historia opowiedziana w Return to Monkey Island rozpoczyna się w momencie zakończenie wydanej w 1991 roku gry Monkey Island 2: LeChuck's Revenge, jednocześnie zataczając koło w historii, przed kolejnymi opowieściami owej przygodowej opowieści. 

Gra dostępna na komputery osobiste, na platformę Steam oraz Nintendo Switch, od 19 września 2022 roku.

Kup grę na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama