dodano: 2022-09-23 21:00:01

Rick & Morty 6 - co się zdarzy się w 4 odcinku serialu animowanego na HBO Max?

aktualności newsy filmowe Rick & Morty 6 - co się zdarzy się w 4 odcinku serialu animowanego na HBO Max?
Rick & Morty 6 - co się zdarzy się w 4 odcinku serialu animowanego na HBO Max?
0

Już w najbliższy poniedziałek wyemitowany zostanie kolejny odcinek szóstego sezonu serialu animownaego Rick & Morty, tymczasem Adult Swim zdecydowały się opublikować zajawkę kolejnego epizodu. Co się stanie tym razem?

Zgodnie z zapowiedziami najnowsza seria ma liczyć dokładnie 10 odcinków, oferujących odmienne opowieści oraz wydarzenia, które ponownie będą bawić oraz zaskakiwać. Czego się możemy spodziewać w pierwszej połowie szóstego sezonu Rick & Morty?

Rick i Morty 6 odc. 4 - streszczenie, opis

Jednym z głównych motywów Rick i Morty 6 odc. 4 będą koszmary, dotykające Beth. Jak się okazuje, jej ukochany mąż nie daje jej spać, a pomocy nie zapewniają nawet owce z aplikacji. W tych warunkach na jaw wychodzi, że... Rick lunatykuje!

Jak się okazuje to jego nocna wersja, która ma w tym czasie dbać o jego bezpieczeństwo oraz odpowiednią formę fizyczną. Nowy kosmiczny gadżet szybko zaangażuje całą rodzinę, co będzie miało niespodziewane efekty...

Zapraszamy również do:

Rick i Morty 6 odc 4 - kiedy zadebiutuje?

Najnowszy, 4. docinek serialu będzie dostępny w poniedziałek, 26 września 2022 roku od godziny 9:00 dostępny w sieci za pośrednictwem sieci i platformy HBO Max.

Zapraszamy również do: Rick & Morty 6 - co się zdarzyło w 3 odcinku serialu animowanego na HBO Max?

Rick i Morty 6 odc 5 - kiedy zadebiutuje następny odcinek?

Kolejny, zaplanowany już na początek października epizod będzie można zobaczyć w Polsce w następny poniedziałek, 2 października także o 9:00 na HBO Max.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: fot. WarnerMedia

Komentarze (0):
Reklama