dodano: 2020-07-14 00:59:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Rocket Arena doczekało się efektownego zwiastuna premierowego! Debiut gry odbędzie się dzisiaj!

Autor: AnoX
Rocket Arena doczekało się efektownego zwiastuna premierowego! Debiut gry odbędzie się dzisiaj!
0

Rocket Arena dzisiaj zaliczy swoją premierę, tymczasem wczoraj wieczorem Final Strike Games i Electronic Arts udostępniły zwiastun premierowy!
 
Już od dziś będziemy się mogli zapoznać z nowym, wieloosobowym tytułem z wieloma bohaterami posługującym się wyjątkowymi wyrzutniami rakiet.
 
Tytuł nastawiony na pomniejszenie skali przemocy w ramach formuły Rakietowych Igrzysk pozwoli nam stanąć do rywalizacji o Puchar Krateru, weryfikujący umiejętności wszystkich pretendentów.
 
 
Małe mapy, zmagania 3 vs. 3 oraz sporo szalonych pomysłów razem tworzą wyjątkowe doświadczenia oraz zmagania, wobec czego będziemy mogli doświadczyć powiewu klasyki multi w nowym wydaniu z efektowną, stylizowaną oprawą wizualną.
 
Dziś odbędzie się debiut gry, a już za dwa tygodnie wystartuje pierwszy sezon wprowadzający szybko nową dawkę ciekawej zawartości!
 
Rocket Arena dziś, tj.14 lipca 2020 roku debiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
 
Więcej gier z linii EA Originals znajdziecie w naszej encyklopedii gier.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Rocket Arena,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama