dodano: 2020-03-24 08:00:01

Rodzeństwo Willoughby, animacja Netflix na oficjalnym zwiastunie

Autor: agusia16
Rodzeństwo Willoughby, animacja Netflix na oficjalnym zwiastunie
22°
0

Rodzeństwo Willoughby, tym razem film animowany na podstawie książki dzieci i młodzież Lois Lowry. Animacja została zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie.
 
Na Netflix klasycznych animacji, produkowanych bezpośrednio przez ową platformę nie mamy za wiele. Wkrótce zadebiutuje tam kilka animacji utrzymanych w klimacie science - fiction, jak choćby Transformers: War for Cyberton Trylogy. Możemy już oglądać także Altered Carbon: Resleeved. I choć na Netflix trafia wiele filmów i seriali wykonanych w rysunkowym stylu, to od czasów oryginalnej animacji Netflixa zatytułowanej Klaus, platforma owa nie zapowiedziała żadnego rysunkowego filmu, tudzież serialu. 
 
Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości
 
Aż do wczoraj, kiedy to Netflix pokazał oficjalny zwiastun animacji Rodzeństwo Willoughby, filmu rysunkowego opartego na powieści amerykańskiej pisarki książek dla dzieci i młodzieży Lois Lowry. Film wykonany w ciekawej graficznie formie, nie pozbawiony humoru i akcji zadebiutuje na Netflix za niecały miesiąc. 
 
Opowieść kręcić się będzie wokół tytułowego rodzeństwa Willoughby, którego marzeniem jest mieć kochającą, zwyczajną rodzinę. Problem w tym, że ich rodzicielom miłości starcza jedynie dla nich samych, a swoich dzieci nie tolerują, baa.... nawet się ich boją. Zdesperowane dzieciaki, na czele ze starszą siostrą, wymyślają przebiegły plan, którego celem jest pozbycie się rodziców, czyli wysłanie ich na bardzo długie wakacje, być może bez możliwości powrotu. W tym czasie w ich wielgachnym domu, zjawia się niezwykle sympatyczna niania. Tak zaczyna się ich wielka przygoda, dzięki której rodzeństwo Willoughby dowie się co znaczy mieć bliskich, pozna prawdziwe znaczenie słowa: "rodzina". 
 
Premiera animacji Rodzeństwo Willoughby na Netflix 22 kwietnia 2020 roku. 
 
Animacja na Netflx
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama