dodano: 2020-03-19 22:05:02
PC

Rok Feniksa wniesie gigantyczne zmiany do Hearthstone'a!

Autor: AnoX
Rok Feniksa wniesie gigantyczne zmiany do Hearthstone'a!
24°
0

Rok Feniksa powoli zbliża się do Hearthstone, wprowadzając do karcianki, nową klasę - Łowca Demonów, dodatek Popioły Rubieży oraz szereg zmian i nowości.
 
Blizzard Entertainment oficjalnie wypuścił pierwsze informacja dotyczące kolejnego roku wsparcia dla karcianki Hearthstone, która doczeka się wielkich zmian, włączając w to... wprowadzenie zupełnie nowej klasy postaci!
 
Od 7 kwietnia 2020 roku rozpoczyna się zupełnie nowy rok, który otworzy właśnie Łowca Demonów, który został jeden jedyny Illidan Burzogniewny, który dotychczas kojarzony był jedynie jako stronnik.
 
Wraz z nim rozgrywka wzbogaci się o 30 nowiutkich kart właśnie dla tej klasy, dzięki czemu od razu będziemy mogli wykorzystać ich specyfikę oraz charakterystykę współpracy z bohaterem.
 
Ponadto debiut zaliczy również rozszerzenie Popioły Rubieży, w ramach którego przez Mroczny Portal przeniesiemy się do spustoszałej krainy znanej z pamiętnego dodatku do World of WarCraftThe Burning Crusade z 2007 roku.
 
rok-feniksa-hearthstone-1
 
"Zamieć" doda także zawartość do testowanego wciąż trybu Ustawki, gdzie także zagoszczą nowe propozycje do wykorzystania w automatycznych potyczkach.
 
Aby uzyskać Illidana Burzogniewnego i to zupełnie za darmo, konieczne będzie przejście prologu fabularnego z serią misji rzucających nam światło na pierwszego łowcę demonów. Prolog pojawi się już 2 kwietnia 2020 roku, po czym otrzymamy także wspomniane 30 kart i przygotowaną talię podstawową dla tej klasy.
 
Przerażający Rdzawy Legion będzie wielkim zagrożeniem Popiołów Rubieży, z którym zmierzą się właśnie potężni Illidarowie, dzięki czemu od 7 kwietnia poznamy kolejną fascynującą opowieść! To wraz z 135 kartami dostarczy nam wiele taktycznej zabawy, podobnie jak możliwy do zakupienia Megazestaw Popiołów Rubieży w cenie 79,99 EUR 
 
rok-feniksa-hearthstone-2
 
W składzie tego pakietu znajdziecie: 90 pakietów kart, losowa złota, legendarna karta, szaman Lady Vash i rewers Wężowisko, 4 bilety na arenę i premie w Ustawce ulepszające rozszerzenia z Wejścia Smoków.
 
Ponadto wielkie zmiany czekają trybu rankingowego z lepszym systemem progresji i nagrodami, starszy i nowi gracze otrzymają jedną gotową talie dla wybranej klasy, aby łatwiej wskoczyć do rywalizacji.
 
- Cieszymy się, że Rok Feniksa rozpocznie się z przytupem – w niesamowitym rozszerzeniu Popioły Rubieży wprowadzamy pierwszą nową klasę postaci od premiery gry – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Łowca demonów to kultowy element świata Warcraft®, więc klasa ta idealnie wpisze się w Hearthstone. W kwietniu do gry trafi mnóstwo wspaniałych nowości, a na resztę 2020 zaplanowaliśmy ich jeszcze więcej. Gracze przekonają się, że będzie to najlepszy jak dotąd rok w Hearthstone. -
 
Niedawno swoją pełną premierę zaliczył dodatek Hearthstone Wejście Smoków, którego recenzja jest dostępna na naszych łamach.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama