dodano: 2019-03-14 07:00:02

Fani gier retro mogą zacierać ręce! CrossCode zawita na XBOX ONE!

Autor: Uszaak
12°
0
Fani gier retro mogą zacierać ręce! CrossCode zawita na XBOX ONE!
Deck13 Spotlight wspólnie z Radical Fish ogłosiło 11 marca, że Cross Code pojawi się na konsolę Microsoftu w 2019 roku oraz otrzyma ekskluzywną zawartość w postaci dodatkowego zadania dostępnego w grze.
 
Tytuł będzie możliwy do ogrania na GDC (Game Developers Conference). Na chwilę obecną studio wraz z wydawcą nie podało konkretnej daty. Pewne pozostaje tylko to, że zostanie wydane jeszcze w tym roku na konsolę Xbox One. 

CrossCode jest grą czerpiąca z dawnych klasyków, wykorzystując przy tym 16-bitową grafikę SNES-style. Stawia na dynamiczny system walki oraz puzzlową mechanikę. Pierwsi szczęśliwcy będą mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze w San Francisco. Więcej o tej grze wspominaliśmy chociażby w tym miejscu.

CrossCode inspiruje się dawnymi klasykami retro, zaliczając się do gatunku RPG z elementami akcji. Naszym zadaniem jest podróż po dużym świecie, w którym czeka 7 unikalnych aren z ukrytymi miejscami pełnych sekretów. Dodatkowo na gracza czeka ponad 120 rodzajów przeciwników i ponad 30 bossów. Do tego na śmiałków czeka ponad 100 misji do wykonania, a to wszystko wsparte przez przeszło 60 utworów muzycznych. Rozgrywka ma wystarczyć na 40 do 80 godzin. 
 
Więcej informacji na temat CrossCode znajduje się na tej stronie oraz tutaj.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama