dodano: 2017-09-27 17:10:01
PCPS4PS4 PROXBOX

RUINER zadebiutował i dostał dobre oceny!

Autor: AnoX
RUINER zadebiutował i dostał dobre oceny!
0

RUINER od polskiego studia Reikon Games oficjalnie zadebiutował na rynku przy okazji zbierając sporo pozytywnych ocen od różnych światowych serwisów.
 
Warszawskie studio wypuściło swoją produkcję, która szybko doczekała się sporej liczby ocen, które ukształtowały się mniej więcej na poziomie 77/100 co stanowi bardzo solidny wynik. Akcja gry została osadzona w mieście Rengkok w 2091 roku, gdzie jako psychopata rzucamy się do walki z wieloma podejrzanymi frakcjami. 
 
Devolver Digital przy okazji postanowił wbić szpilę PlayerUnknown's Battlegrounds, które swoim sukcesem wywołało spore zamieszanie przez studio Bluehole i ich butę w kontekście nazewnictwa. 
 
- Żebyśmy się zrozumieli, – mówi Fork Parker, CFO Devolver Digital – RUINER to nie jest gra typu battle royale i nie posiada trybu battle royale. Nie chciałbym żadnych nieporozumień. -

Pierwsze oceny RUINER:

  1. 90/100 AusGamers, Destructoid, GameSpew
  2. 85/100 COGconnected, PC Gamer, App Trigger
  3. 80/100 GamesRadar+, Wccftech, GamesSpot
  4. 70/100 CGMagazine
  5. 60/100 IGN
  6. 50/100 We Got This Covered
 
Trzeba przyznać, że sytuacja sama w sobie jest bardzo śmieszna, a najbardziej charakterystyczny wydawca na rynku po raz kolejny pokazuje swój dystans
 
Wracając jednak do samej gry, to musimy dostrzec, że ciekawy świat i fabuła oraz dynamiczna rozgrywka przypadły do gustu wielu ludziom, z pewnością już niebawem pojawi się jeszcze więcej pozytywnych opinii, które mogą okazać się dla wielu z nas przekonujące do zakupu.
 
RUINER zadebiutowało na PC (GOG, Humble, Steam), PS4 oraz XONE w cenę niecałych 20 euro).
 
Strona Główna Gry   Profil Twitter
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama