dodano: 2021-11-27 20:00:01
PC

Saint Kotar, przygodowy horror teraz dostępny z mroczniejszą wersją głosową. Gra już po aktualizacji!

Saint Kotar, przygodowy horror teraz dostępny z mroczniejszą wersją głosową. Gra już po aktualizacji!
17°
0

Saint Kotar, przygodowy horror, dzieło Red Martyr Entertainment i SOEDESCO, teraz dostępny z mroczniejszą wersją głosową. Gra już o aktualizacji!

Saint Kotar, klasyczna point and click przygodówka w klikacie horroru, miała swoją premierę pod koniec października. Niemal miesiąc później tytuł jest już po aktualizacji, która wprowadza do gry nowy, mroczniejszy i bardziej intensywny podkład głosowy. Jego próbkę możecie usłyszeć w zaprezentowanym zwiastunie filmowym. Nowa wersja już jest dostępna, dla posiadających grę jako jej aktualizacja, na wszystkich dostępnych platformach sprzedażowych. 

Przeczytaj też/również: A Twisted Tale, komediowa przygodówka w klasycznym stylu dostępna w wersji demonstracyjnej na Steam

Saint Kotar, gra, którą przed jej premierę mieliśmy przyjemność przetestować w wersji demonstracyjnej, noszącej tytuł Saint Kotar: The Yellow Mask, pod koniec października trafiła już do sprzedaży. Mamy dla Was jej recenzję, tworzony jest szczegółowy poradnik/solucja, obejmujący 100% gry, ze wszystkimi osiągnięciami i dodatkami. Tymczasem gra, która niestety nie uniknęła błędów, zyskała nieco inną wersję.

Aktualizacja, która już została zainstalowana, na wszystkich platformach sprzedażowych to odświeżenie wersji głosowej. Dzięki temu gra stała się mroczniejsza i bardziej intensywna głosowo. Grę można jednocześnie nominować do nagród Steam Awards, corocznego wydarzenia, w którym głosami użytkowników nagradzane są gry wideo opublikowane na Steamie. Gracze mogą ją nominować w kategorii "Wybitna gra bogata w historie".

Nowa aktualizacja, to nie tylko nowe głosy i nowe efekty dźwiękowe i animacje, a także podkład głosowy, zastępując głosy kilku postaci w grze. Do tego twórcy naprawili pojawiające się w grze problemy i niektóre błędy. Do tego dołączony jest filmik porównawczy z podkładem głosowym, zamieszczony przez SOEDESCO, pokazujący różnicę między starym i nowym podkładem głosowym. 

Przeczytaj również: Saint Kotar, mroczna przygodówka zadebiutowała, a wraz z nią nowy, premierowy zwiastun filmowy

Saint Kotar to przygodowa gra, w klimacie grozy, wypełniona bogatą fabułą i wyborem, z mroczną i pokręconą narracją. Znajdziemy w niej kult diabła, morderstwa i okultyzm. Akcja gry toczy się w fikcyjnej, przeklętej dolinie w Chorwacji, zwanej Sveti Kotar. Gracze przenoszą się między dwoma postaciami, Benedeka oraz Nikolaya, by znaleźć swoją krewną, siostrę Benedeka i żonę Nikolaya., przy okazji odkrywając przerażające sekrety miasteczka. 

Premiera gry miała miejsce 28 października na Steam, GOG.com oraz Steam w wersji na komputery osobiste PC. 

Karta gry Steam - nominacja do Steam Awards


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Komentarze (0):
Reklama