dodano: 2019-12-18 18:10:13
PC

Ostatni, piąty epizod niezależnej przygodówki Sally Face dostępny

Autor: agusia16
Ostatni, piąty epizod niezależnej przygodówki Sally Face dostępny
11°
0

Sally Face, przygodowa epizodyczna gra niezależna stworzona przez Steve'a Gabry'ego dobiegła końca. Gra dostępna jest już w ostatnim, piątym odcinku. 
 
Długa, pięcioletnia podróż epizodycznej, składającej się z pięciu odcinków, niezależnej przygodówki point and click w klimacie horroru, której aktorem jest Steve Gabry właśnie dobiegła końca. Gra, której wydaniem zajęło się studio Portable Moose dostępna jest zarówno na Steam, jak i GOG.com oraz Humble Store w wersji na PC, Linux oraz Mac
 
Kultowa przygodówka Blade Runner powraca i jest już na GOG.com
 
Sally Face to klasyczna przygodówka, wykonana w rysunkowym stylu graficznym, tradycyjna gra typu "wskaż i kliknij", opowiadająca mroczną historię. W grze wcielamy się w chłopca z protetyczną twarzą, którego życie doświadczyło niezwykle mocno. Boryka się on z tragiczną przeszłością, która ma odzwierciedlenie w jego codziennym życiu. Gra podzielona została na pięć wiążących się ze sobą epizodów. Ostatni z nich, zatytułowany: Memories and Dreams, zamyka intrygującą opowieść.
 
Ta charakteryzuje się wciągająca narracją, wniknięciem w świat, w którym gracz ma możliwość kontaktowania się z umarłymi oraz wszelkimi dziwnymi postaciami. Przede wszystkim zanurzenia się w świat ręcznie malowany i bardzo tajemniczy. 
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformach PC, Mac i Linux na Steam, GOG.com itch.io oraz Humble Store.  
 
Kup grę na GOG.com
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama