dodano: 2020-06-28 06:00:02

Samsung Odyssey G9 to nowy, zakrzywiony potwór dla graczy, zapowiadający się imponująco!

Autor: AnoX
Samsung Odyssey G9 to nowy, zakrzywiony potwór dla graczy, zapowiadający się imponująco!
38°
0

Samsung Odyssey G9 to nowy, zakrzywiony potwór dla graczy, zapowiadający się imponująco ze względu na nowo generacyjne podejście i obszar wyświetlacza.
 
Koreański gigant zaprezentował nowe, imponujące urządzenie, które może być marzeniem wielu graczy. W końcu kto nie chciałby być otoczony przez świat gry?
 
Odyssey G9 to propozycja posługująca się 49-calową matrycą QLED Curved w proporcjach 32:9 z rozdzielczością DQHD(5,120 x 1,440) z odświeżaniem 240 Hz i czasem reakcji na poziomie 1 ms oraz krzywizną 1000R!
 
 
Monitor wspiera wysoką jasność uzyskiwaną dzięki HDR1000 oraz posługuje się technologiami NVIDIA G-Sync i Adaptive Sync na DP1.4, które z Quantum Dot i wyżej wymienionymi parametrami gwarantują nam świetną jakość oraz płynność obrazu.
 
Efektowna obudowa może się pochwalić śliczną białą obudową wraz z niebieskim centrum, dzięki czemu możemy radować oczy znakomitym kształtem oraz możliwością wykorzystania 5 trybów podświetlenia z 52 kolorami.
 
Trzeba firmie oddać, że opracowała sprzęt, dzięki któremu będzie się można faktycznie bardzo mocno wkręcić w świat przedstawiony poszczególnych tytułów, jednocześnie oferując wielką przestrzeń wyświetlacza.
 
Samsung Odyssey G9 ukaże się w sierpniu 2020 roku. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama