dodano: 2023-01-23 23:00:02
aktualności newsy filmowe School Spirits od Paramount+, serial o zamordowanej dziewczynie

School Spirits od Paramount+, serial o zamordowanej dziewczynie, która powraca jako duch na zwiastunie

School Spirits od Paramount+, serial o zamordowanej dziewczynie, która powraca jako duch na zwiastunie
14°
0

School Spirits od Paramount+, serial o zamordowanej dziewczynie, która powraca jako duch na zwiastunie. Nowa wersja opowieści paranormalnej już w marcu.

School Spirits, serial który miał premierę w 2012 roku, na amerykańskim kanale Syfy, przedstawiający paranormalną opowieść, będzie miał na platformie Paramount+ swój odpowiednik, w postaci serialu o takim samym tytule. Platforma prezentuje jego zwiastun.

Zapoznaj się także z: Birth, niezależna przygodówka w której tworzymy istotę z porozrzucanych kości debiutuje już w lutym

O czym jest School Spirits?

Fabuła serialu School Spirits, dramatu ze zjawiskami paranormalnymi, który jest, jak już wspominaliśmy odpowiednikiem serial o takim samym tytule, który miał swoją premierę jedenaście lat temu, skupia się na dramatycznej historii pewnej nastolatki. Jest to jednocześnie serial, który bazuje na powieści graficznej autorstwa Nate'a i Megan Trinrud oraz Marii Nguyen.

Jest to historia nastolatki o imieniu Maddie, która zostaje zamordowana i umiera. Wraca jako duch i zostaje uwięziona z grupką innych uczniów z pewnym liceum. Musi dowiedzieć się co się tak naprawdę wydarzyło. Uwięziona z innymi w limbo w zaświatach, musi zmierzyć się z zupełnie inną rzeczywistością.

Obsada School Spirits

W obsadzie School Spirits w roli głównej wystąpiła Peyton List jako Maddie, którą możemy kojarzyć z takich produkcja jak: The Friendship Game, Hubie ratuje Halloween czy Lekkie jak piórko.

W obsadzie także: Josh Zuckerman, Milo Manheim, Maria Dizzia, Sarah Yarkin, Spencer Macpherson, Rainbow Wedell, Nick Pugliese, Kristian Flores, Kiara Pichardo, Carolyn Adair, Alison Thornton, Patrick Gilmore, Vanessa Prasad i Jayce Barreiro.

Zapoznaj się również z: Seam S. Cunningham pracuje nad trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego oraz serialem

Reżyserami serialu są Oran Zegman (Honor Society, Ikar) i Max Winkler (Obserwator, Brooklyn 9-9), a autorami scenariusza Lijah Barasz, Thomas Higgins, Maria Nguyen, Megan Trinrud, Nate Trinrud.

Odcinki School Spirits

Serial School Spirits dostępny będzie na platformie Paramount+ w pierwszym sezonie, który jest miniserialem liczącym sobie 10 odcinków.

Sezony School Spirits

Serial School Spritis jak na razie przewidziany jest na jeden sezon. Nie mamy informacji, by zamówiono kolejne.

Przeczytaj również: Wolf Pack, kolejny serial o wilkołakach od amerykańskiej platformy Paramount+ pokazany na zwiastunie

Kiedy zadebiutuje School Spirits?

Serial School Spritis zadebiutuje na platformie Paramount+ 9 marca 2023 roku. Nie wiemy, czy serial trafi do Polski. Być może będzie dostępny wraz z wejściem na nasz rynek VOD nowej amerykańskiej platformy SkyShowtime, która być może pojawi się już w lutym, a przynajmniej w pierwszym kwartale tego roku.

Zwiastun School Spirits

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):