dodano: 2021-03-03 22:15:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Ścieżka dźwiękowa Metamorphosis została nagrodzona przez amerykańskie Society of Composers & Lyricists!

Autor: AnoX
Ścieżka dźwiękowa Metamorphosis została nagrodzona przez amerykańskie Society of Composers & Lyricists!
18°
0

Amerykańskie Society of Composers & Lyricists przyznało nagrodę SCL kompozytorom, studiu Ovid Games i wydawcy All in! Games za muzykę w Metamorphosis!

Podczas odbywającej się jedynie w sieci ceremonii SCL Awards wybrano najlepszą ścieżkę dźwiękową w grach komputerowych i jak już wiemy, wytypowano wykonanie opracowane dla polskiej gry Metamorphosis.

Wspólne dzieło Mikołaja Stoińskiego i Garry'ego Schymana pokonało tak mocne marki jak Star Wars Squadrons czy też Ghost of Tsushima.

Przy tak zaciętej konkurencji zwycięstwo zwyczajnie musi świetnie smakować oraz napawać dumą, ponieważ konkurencja w tym roku była naprawdę mocna!

Przeczytaj także: Dark Moonlight, survival horror zagłębiający się w ludzkie umysły, inspirowany serialem Black Mirror i Silent Hill

- To ogromne wyróżnienie dla wszystkich osób pracujących przy Metamorphosis. Jesteśmy dumni, że razem ze studiem Ovid Works, oraz wybitnymi kompozytorami, Garry'm Schymanem i Mikołajem Stroinskim, znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie. Muzyka jest niezwykle ważnym elementem tej gry i wierzymy, że nagroda pozytywnie wpłynie na zainteresowaniem naszym tytułem. Kompozytorzy, którzy pracowali nad muzyką do Metamorphosis to wybitni artyści, o niesamowitym dorobku i z wieloma nagrodami branżowymi na koncie. O niezwykłym poziomie artystycznym niech świadczy fakt, że postanowiliśmy wydać ścieżkę dźwiękową z gry (OST) na platformie Steam i cieszy się ona dużą popularnością wśród graczy. - mówi Piotr Żygadło, prezes notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.

Metamorphosis zadebiutowało 12 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
All in! Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), natomiast Ovid Works S.A. notowane jest na NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama