dodano: 2020-02-22 09:05:02

Historyczny serial horror Kingdom sezon 2 na pierwszym zwiastunie

Autor: agusia16
Historyczny serial horror Kingdom sezon 2 na pierwszym zwiastunie
13°
0

Oryginalny historyczny serial Netflixa, koreański horror Kingdom sezon 2 został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie filmowym. Premiera 13 marca. 
 
Marzec na Netflix pod względem seriali zapowiada się niezwykle intensywnie i niezwykle różnorodnie. Swój debiut będzie mieć między innymi satyryczny serial o super mocach i dojrzewaniu To nie jest OK, czy produkcja o młodym lekarzu i autorze psychoanalizy, Freud. Kolejną serialową produkcją, którym tym razem w kontynuacji, w drugim sezonie będzie Kingdom, koreański serial horror, który został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie.
 
 Historyczny horror Kingdom - recenzja oryginalnego serialu Netflix
 
Kingdom to produkcja stworzona przez Kim Uen-hee i Kim Seong-huna, powstała na podstawie powieści The Kingdom of the Gods, która przenosi widzów w przeszłość, w czas średniowiecznej Korei, w której tajemnicza choroba zamienia panującego króla w bestię, żyjącego trupa. Szybko rozprzestrzeniająca się zaraza ożywia martwe ciała. Wyjaśnieniem tajemnicy dziwnej choroby i obroną królestwa podejmuje się młody książę, oskarżony o zdradę. 
 
Serial w sezonie drugim przedstawia dalszą historię zarówno zdesperowanego księcia i jego gwardzisty zmagającego się z hordą atakujących Zombie, ale zmagającego się także z wieloma innymi przeciwnościami losu. Krajowi i jemu grozi nie tylko apokalipsa nieumarłych, ale i walka na górze. Królestwo jest pełne zdrajców, oszustów i ludzi pragnących dla siebie korzyści. Walczący z zarazą książę, wraz gwardzistą i uzdrowicielką muszą teraz zmagać się także nie tylko z żywymi i umarłymi, ale z widmem nadchodzącej zimy. W tej życiowej zamieci będą zmuszeni zdecydować komu chcą zaufać.  
 
Premiera Kingdom sezon 2 na Netflix 13 marca. 
 
Kingdom serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama