dodano: 2019-12-02 08:25:12

Wampiry powracają, tym razem w serialu Netflix. V War na zwiastunie

Autor: agusia16
Wampiry powracają, tym razem w serialu Netflix. V War na zwiastunie
20°
0

Wampiry powracają, tym razem w serialu od platformy Netflix, która już 5 grudnia ruszy z kilkuodcinkowym serialem V War. Obejrzyj oficjalny zwiastun!
 
Jeśli brakowało Wam kolejnych śmiertelnych, wirusowych apokalips w filmach, bądź serialach, a macie już dość tej dotyczącej Zombie, która stała się niezwykle popularna, to mamy dla Was, a właściwie platforma Netflix ma dla Was inną propozycję. Tym razem już 5 grudnia zabierze swoich użytkowników w świat apokalipsy wampirów. Ciekawostką jest to, że w serialu zobaczymy, nie w roli krwiożerczego łowcy, a doktora, Iana Somerhaldera, który przez osiem lat w serialu Pamiętniki Wampirów jednego z głównych, wampirzych bohaterów, Damona Salvatore. 
 
Zwiastun serialu od Netflixa, Ragnarok. Wkracza mitologia nordycka
 
V War to serial oparty na świetnie przyjętym komiksie Jonathana Maberry’ego i Alana Robinsona, który opowiada historię ludzkości dotkniętej pewną starożytną chorobą, która zamienia ich w wampiry. Te zaczynają łączyć się w grupy, stając przeciwko ludziom. Przyszłość ludzkości jest teraz zagrożona a dawni przyjaciele stają po przeciwnych stronach. Wśród nich jest też Dr Luther Swann, w którego wcielił się własnie Ian Somerhalder. Przyjdzie mu zmierzyć się właśnie z takim problemem. Jego najlepszy przyjaciel, teraz wampir, stanie się jego wrogiem. 
 
W serialu oprócz  Iana Somerhaldera w roli Dr Luthera Swanna, zagrali także: Adrian Holme jako Michael Fayne, Jacky Lai jako Kaylee Vo, a także Peter Outerbridge, Laura Vandervoort, Kimberly-Sue Murray, Sydney Meyer, Kyle Breitkopf, Teddy Moynihan, Greg Bryk, Bo Martyn, Ted Atherton i Jonathan Higgins.
 
Premiera serialu V Was w całym dziesięcioodcinkowym sezonie nastąpi na Netflix 5 grudnia 2019 roku. 
 
V war na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama