logo lubiegrac.pl

Seven Doors po swojej cyfrowej premierze na konsolach. Pora zmierzyć się z ciekawymi zagadkami logicznymi

aktualności news Seven Doors po swojej cyfrowej premierze na konsolach. Pora
Seven Doors po swojej cyfrowej premierze na konsolach. Pora zmierzyć się z ciekawymi zagadkami logicznymiSeven Doors po swojej cyfrowej premierze na konsolach. Pora zmierzyć się z ciekawymi zagadkami logicznymi. Premiera gry na nowe platformy już za nami. 

Po swojej premierze, tym razem na konsole jest już także inna gra, gra stawia na wyzwania umysłowe, umieszczając w rozgrywce ukryte przedmioty i wiele tajemnic. Przygodówka nosi tytuł Seven Doors, i przy okazji swojej premiery na nowe platformy, została pokazana na nowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Poradnik jak odblokować wyzwanie o Gary Lineker w specjalnej wersji World Cup Ikon w FIFA 23?

Seven Doors, gra stawiająca na wyzwania umysłowe swoją premierę na komputerach miała latach 2020 roku. Niecały tydzień temu została udostępniona także na konsolach Xbox i Nintendo Switch i PlayStation, w wersji cyfrowej. Z tej okazji jej wydawca, firma SOEDESCO, prezentuje premierowy konsolowy i zupełnie nowy jej zwiastun, który przybliża nieco rozgrywkę.

Seven Doors to gra, o której mieliśmy okazję już wspominać, tytuł, w którym będziemy usieli ruszyć swoje szare komórki, zanurzając się w dość niecodziennym, i wyjątkowym świecie, pełnych pułapek, zagadek i wielkiej tajemnicy. Wraz  tą grą wędrować będziemy po siedmiu nastrojowych pomieszczeniach, każde z własną tajemnicą i zagadką do rozwiązania.

Przeczytaj również: Tchia, barwna przygodówka inspirowana Nową Kaledonią, z otwartym światem ma datę premiery na PC i konsole

Gra przenosi nas w różne światy, inspirowane barokiem, pozwalające zagrać w wielkie szachy. W przygodówce logicznej oprócz łamigłówek zrozumiemy, że każde pomieszczenie jest inne, mierząc się z sześcioma pokojami, by w końcu dotrzeć do tych siódmych. A zajmie nam to około 2 do 3 godzin. Rozgrywce towarzyszyć będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa i ładna grafika. 

Gra zadebiutowała na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch, PS4 i PS5. Seven Doors jest również wspierane poprzez Smart Delivery na Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zadebiutowała na tych platformach 21 lutego. Tytuł jest także dostępny na komputerach osobistych PC, na Steam.

Karta gry Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910111213

Autor: Agata Dudek

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic