dodano: 2019-01-19 10:10:02
PC

Poectycko - muzyczne She and the Light Bearer zadebiutowało na Steam

Autor: agusia16
Poectycko - muzyczne She and the Light Bearer zadebiutowało na Steam
15°
0

She and the Light Bearer, poetycko - muzyczna, a zarazem klasyczna i ręcznie rysowana przygodówka point and click indonezyjskiego Mojiken Studio, wydana przez Toge Productions zadebiutowała na Steam.
 
Ta bardzo charakterystyczna graficznie, prezentująca się jak rysunkowe opowiadanie w formie bajki dla dzieci, pełna jednak zagadek, intrygującej opowieści i rozgrywki połączonej z instrumentalnym albumem muzycznym, wykorzystująca ręcznie rysowaną sztukę, poezję, dialog i akustyczną ścieżkę dźwiękową, to podróż do mistycznej krainy pełnej cudów, w której świat widzimy oczami The Little Firefly.
 
Nasz bohater, o którym mieliśmy okazję wspominać przy okazji newsa o wersji demonstracyjnej gry, to niewielka, ale bardzo zdeterminowana istotka, która dzięki zgodzie starszyzny rusza w nieznane mu miejsce, jakim jest las, by tam doprowadzić świat do równowagi, jaką ten stracił i obudzić Matkę, która zapadła w głęboki sen. Mały, uroczy Ognik musi zatem rozwiązać różne zagadki i wyzwania  aby udowodnić swoją wartość i zdobyć zaufanie lasu. Z czasem nauczy się ofiary lasu, pozna horror Pożeracza i tajemnicę przebudzenia swojej Matki.
 
"Zawsze uwielbiałem poezję, mit i bajkę. Podczas tworzenia prototypu gry, byłem mocno zainspirowany historią matki Ziemi "- powiedziała dyrektor gry i artysta Brigitta Rena." Chcę pokazać piękno natury poprzez tę grę."
 
She and the Light Bearer to:
 
  • Bajka z interesującymi postaciami do interakcji
  • W pełni ręcznie rysowane i animowane efekty wizualne
  •  Instrumentalna akustyczna ścieżka dźwiękowa, która przenosi Cię w samo serce lasu
 
She and the Light Bearer dostępna jest w wersji na PC, Mac i Linux na platformie Steam. Do 24 stycznia kupicie ją w cenie obniżonej o -20% wynoszącej 28,79 złotego. Gra na Steam dalej jest do sprawdzenia w wersji demonstracyjnej
 
Kup grę na Steam
 
Gra na stronie wydawcy Toge Productions

Profil na Facebooku

Obserwuj na Twitterze

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama