dodano: 2020-09-16 01:45:01

Sniper Ghost Warrior Conracts 2 ze zwiastunem i zapowiedzią okresu debiutu produkcji! Kiedy sprawdzimy nową grę CI Games?

Autor: AnoX
Sniper Ghost Warrior Conracts 2 ze zwiastunem i zapowiedzią okresu debiutu produkcji! Kiedy sprawdzimy nową grę CI Games?
17°
0

Sniper Ghost Warrior Conracts 2 doczekało się zwiastuna oraz krótkie zapowiedzi, kiedy odbędzie się debiut tytułu CI Games?
 
Rodzime studio chce kontynuować spory sukces jakim okazało się pierwsze Sniper Ghost Warrior Contracts, prezentując szybko graczom kolejną odsłonę cyklu stawiającą na zupełnie inne miejsce akcji.
 
Przeczytaj takżeGhostrunner z datą premiery! Wiemy w końcu kiedy sprawdzimy kolejną grą One More Level oraz All in! Games!
 
Nowy materiał to pokaz strzały oddanego z 1506 metrów, który jest tylko pokazem tego jak daleko będziemy w stanie eliminować cele z nowej produkcji, stawiając na jeszcze bardziej spektakularne poziomy oraz warunki działania.
 
Studio oficjalnie ogłosiło, że "Dwójkę" przyjdzie nam sprawdzić niebawem, jeszcze tej zimy, zatem za jakiś czas powinniśmy się spodziewać kolejnych materiałów z gry.
 
Przy okazji kontynuacji zdecydowano się jeszcze mocniej podnieść realizm, postawić na jeszcze szerszy zasób broni oraz wyjątkowych miejsc, które dodatkowo korzystać będą z ulepszeń graficznych.
 
 
Contracts 2 zabierze graczy na Bliski Wschód alternatywnego roku 2021, gdy przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma zleceniami, przy okazji których skorzystamy z szerokiego zasobu nowych broni oraz gadżetów.
 
Nowa, charakterystyczna mapa ma zagwarantować graczom wiele okazji do soczystych strzałów oraz niezwykłej rywalizacji, w trakcie której nasi przeciwnicy często będą legnąć pod ogniem kolejnych pocisków.
 
Warto uwagę zwrócić również na to, że wciąż nie potwierdzono wszystkich platform, a przecież debiut po PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S, aż się prosi o zapewnienie, że CI Games dostarczy w tym samym lub choćby podobny czasie wydanie także na nowe maszynki Sony oraz Microsoftu.
 
Sniper Ghost Warrior Conracts 2 ukaże na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One zimą 2020 roku.
 
CI Games notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama