dodano: 2020-08-03 20:00:01
ANDPC

Sol 705, przygodowa gra niezależna o nawiązaniu kontaktu z rasą obcych zadebiutowała na Steam. Pora na lokalny rockowy koncert!

Autor: agusia16
Gra: Sol 705
Sol 705, przygodowa gra niezależna o nawiązaniu kontaktu z rasą obcych zadebiutowała na Steam. Pora na lokalny rockowy koncert!
10°
0

Sol 705, przygodowa gra niezależna o nawiązaniu kontaktu z rasą obcych, wypełniona muzyką zadebiutowała na Steam. Pora na lokalny rockowy koncert!
 
Swoją premierę na platformie Steam oraz itch.io, a także na urządzeniach mobilnych, ostatniego dnia lipca miała kolejna niezależna produkcja, wykonana w rysunkowym stylu graficzna, łącząca humor, muzykę rockową z kontaktem z Obcymi. Sol 705, gra stworzona przez Patricio Landa, miała swój początek w kampanii na Kickstarterze, o czym już Wam wspominaliśmy, a teraz jest już dostępna, wraz z nowym premierowym zwiastunem.   
 
Sol705 na Kickstarterze i z wersję demonstracyjną
 
Sol 705 to niezwykle kolorowa, rysunkowa gra 2D, w której przenosimy się do pewnej szkoły, tuż przed jej zakończeniem, przed feriami. Grupa przyjaciół zrzeszona w tajnym klubie, nie tylko próbuje wyrwać się ze szkoły, ale przede wszystkim nawiązać kontakt z  obcymi, kontakt z obcą cywilizacją, której według młodzieży bardzo nam zagraża. Tajne zrzeszenie Sol 705 postanawia wkroczyć do akcji! 
 
Wkraczamy w środowisko szkoły średniej w argentyńskim mieście Tucana Lake, w którym mogą dziać się, według nastolatków, groźne wydarzenia. Potrzeba natychmiastowego wyrwania się ze szkoły, nawiązania współpracy z obcymi, ale i odnalezienia basisty gitarowego na koncert, który ma odbyć się niebawem, jest niezwykle palącym problemem. 
 
Sol 705 przenosi graczy w lata 70-te ubiegłego wieku, wypełniona jest muzyką rockową tamtych lat, gwarantuje mnóstwo humoru, klimat science - fiction w ręcznie tworzonym graficznym stylu, pełną obsadę głosową i oryginalną ścieżkę dźwiękową.
 
Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz itch.io, a także w Google Play i App Store na urządzeniach z systemem Android. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama