dodano: 2019-12-06 18:00:11
PC

Song of Horror zadebiutuje na konsolach w drugim kwartale 2020 roku

Autor: agusia16
Song of Horror zadebiutuje na konsolach w drugim kwartale 2020 roku
12°
0

Raiser Games, jak i Protocol Games ogłosili, iż przygodowy survival horror - Song of Horror zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One w drugim kwartale 2020. 
 
Niedawno pisaliśmy Wam, że przygodowy horror, a właściwie survival horror studia  Protocol Games i Raiser Games w trzecim rozdziale (dwa pierwsze miały premierę w Halloween), zadebiutuje 13 grudnia, czyli w piątek trzynastego. Dziś mamy przyjemność ogłosić, iż gra swoją premierę na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One będzie mieć w drugim kwartale nadchodzącego, 2020 roku. 
 
Song of Horror w trzecim epizodzie zadebiutuje w piątek trzynastego
 
- Już prawie pora na kolejny krok w historii Song of Horror , a to oznacza wprowadzenie gry, nad którą spędziliśmy lata, do nowej publiczności - mówi Ignacio Fernández, współzałożyciel protokołu Games, studia odpowiedzialnego za Song of Horror - Konsole zawsze były tradycyjnym domem gier typu survival horror, więc wspaniale jest móc wnieść ten gatunek do graczy, o których wiemy, że kochają te gry tak samo jak my. Nie możemy się doczekać. 
 
Gra, które w kolejnych rozdziałach składa hołd klasycznym growym horrorom, takim jak: Alone in the Dark, Resident Evil i Silent Hill, już za kilka miesięcy ucieszy, ale i przestraszy swoją opowieścią konsolowych graczy. Historia słynnego, ale nieuchwytnego pisarza Sebastianie P. Hushera, który z całą rodziną zaginął bez śladu, w trzecim rozdziale, który zadebiutuje dosłownie za kilka dni,  zainspirowana jest zaś słynną grą z gatunku survival-horror, o tytule Obscure. W kolejnym odcinku po raz kolejny przyjdzie graczom zmierzyć się z wrogiem, który korzysta z zaawansowanej sztucznej inteligencji, zwanej Obecnością. Ta reaguje na każdy ruch gracza, na każde jego posunięcie.
 
Gra składa się z pięciu epizodów. Posiadacze wersji na komputery osobiste PC, którzy kupią wszystkie pięć rozdziałów, otrzymają dokładnie tę samą treść i aktualizacje dostarczone w wersji Complete Edition. 
 
Song of Horror dostępny jest w wersji na PC. Premiera na konsole PlayStation 4, Pro oraz Xbox One przewidziana w drugim kwartale 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama