dodano: 2022-02-05 16:03:01

Sony planuje skupić się mocno na tytułach Live-Service

aktualności news Sony planuje skupić się mocno na tytułach Live-Service
Sony planuje skupić się mocno na tytułach Live-Service
21°
0

Sony planuje wydać aż 10 tytułów live-service do 2026 roku. Ma być to odpowiedź na rosnący popyt na tytuły dla wielu graczy.

Gracze PlayStation z pewną ciekawością mogą wypatrywać ruchów ze strony Sony. Ostatnio jednym z większych newsów od firmy było połączenie sił z legendarnym studio Bungie. Teraz Sony ma interesującą informację dotyczącą przyszłości gier na swoją konsolę.

Chociaż produkcja korporacji jest w dużej mierze definiowana przez gry dla jednego gracza, takie jak God of War, Marvel's Spider-Man, Horizon i Uncharted to firma chce odpowiedzieć na rozrastające się zapotrzebowanie na gry dla wielu graczy.

Potwierdzono oficjalnie, że w produkcji znajduje się aż 10 tytułów live-service na PS4 i PS5, które mają zostać wydane do 2026 roku. O skupieniu się na tym rodzaju produkcji firma wspominała już przy nocie z nawiązania współpracy z Bungie.

Gry-usługi skupiać będą się na ciągłym rozwoju, a zawartość jest dodawana regularnie po ich premierze. 

Wygląda na to, że Sony zmienia swoją strategię względem gier, co może mieć ciekawy zwrot. Z resztą widać to doskonale po ostatnim przejęciu twórców Destiny 2.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://gamerant.com/sony-release-10-live-service-games-2026/

Komentarze (0):
Reklama