dodano: 2020-09-16 07:00:01

Sony zapewnia i zaprzecza jakoby miało mieć problemy z produkcją PlayStation 5. Konsola ma być szeroko dostępna!

Autor: AnoX
Sony zapewnia i zaprzecza jakoby miało mieć problemy z produkcją PlayStation 5. Konsola ma być szeroko dostępna!
17°
0

Sony zaprzeczyło rzekomym problemom z produkcją PlayStation 5, a konsola ma być szeroko dostępna. Czyżby problemy z początku 2020 roku były za korporacją?
 
W dniu dzisiejszym ma się odbyć PlayStation 5 Showcase, w trakcie którego być może poznamy datę premiery oraz cenę PlayStation 5, tymczasem wczoraj wieczorem Sony zaprzeczyło rzekomym problemom produkcyjnym nowego urządzenia.
 
Na początku 2020 roku Bloomberg donosił o sporych problemach Japońskiej korporacji z produkcją swojej nowej konsoli, czego dobrym dowodem było opóźnienie produkcji o miesiąc względem Xbox Series X.
 
Następnie, latem pojawiły się sugestie wskazujące, że wydano spore środki, aby zwiększyć proces powstawania nowego modelu, mającego być szeroko dostępnym w dniu swojego debiutu na całym globie.
 
Masowa produkcja ma trwać zgodnie z planem, a sugestie z raportu o niskiej ceny mogłyby się okazać świetnymi podstawami do uzyskania niewiarygodnych rezultatów od pierwszego dnia na rynku.
 
Przeczytaj równieżBloomberg analizuje i donosi, że istnieje szansa, że Sony zdecyduje się zaoferować PlayStation 5 w cenie poniżej 400 dolarów!
 
Wszystkiego być może dowiemy się w dniu dzisiejszym wieczorem od 22 godziny, gdy wystartuje wydarzenie, które po raz kolejny doczeka się na naszych łamach relację z ogłoszeniami.
 

źródło: https://www.dualshockers.com/ps5-production-number-sony/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama