dodano: 2022-01-14 19:30:02
ANDIOSPC

SOTANO - Mystery Escape Room Adventure, tajemnicza gra pełna zagadek z premierą na Steam

SOTANO - Mystery Escape Room Adventure, tajemnicza gra pełna zagadek z premierą na Steam
11°
0

SOTANO -Mystery Escape Room Adventure, tajemnicza gra pełna zagadek, stworzona przez zespół studia M9 Games ma już swoją premierę na platformie Steam. 

Na Steam zadebiutowała kolejna przygodowa gra logiczna, która stworzona jest w stylu escape room. Gra nosi tytuł SOTANO - Mystery Escape Room Adventure i jak się możemy domyślać stawia na tajemnice, ale i wyzwania logiczne, typowe dla gier z gatunku escape room. Gra została stworzona przez M9 Games. Studio ma na swoim koncie także przygodową grę Mystery Of Camp Enigma.

Zapoznaj się także z: Kultura Afrykańska pojawi się w Humankind już za mniej niż tydzień!

SOTANO - Mystery Escape Room Adventure to klasyczna gra przygodowo-logiczna, w stylu znanym wszystkim jako escape room. Gra będzie eksplorował miejsce w którym się znalazł, zbierał przedmioty i oczywiście rozwiązywał zagadki. Wszystko po to, by wydostać się z miejsca, do którego trafił. 

A naszym bohaterem w grze jest mężczyzna, który z powodu braku paliwa zatrzymuje się przed jednym z domów. Postanawia zapukać, w nadziei, że ktoś kto tu mieszka, jest posiadaczem niewielkiej ilości benzyny. Problem w tym, że niedługo później budzi się w piwnicy, czytając notatkę od właściciela domu. Ten wspomina w niej, że z powodu wtargnięcia do jego domu, on postanowił go zamknąć. Ma niedługo wróć, ale drzwi do domu, do pokojów, zostały zamknięte. Podobno zrobił to dla bezpieczeństwa growego protagonisty, gdyż w domu znajduje się wiele wiele niekonwencjonalnych urządzeń. Teraz nasz bohater musi zrobić wszystko, by wydostać się z zamkniętej piwnicy, ale nie tylko. 

Przeczytaj również: Nightwell Manor, kooperacyjny przygodowy escape room zapowiedziany. Zobaczcie zwiastun!

SOTANO - Mystery Escape Room Adventure to gra stworzona przez jednego dewelopera indie, który wspomina:

"Zawsze jestem podekscytowany, gdy słyszę ludzi grających w moje gry i ich doświadczenia po drodze. Gry przygodowe to moja pasja, a wasze opinie pomagają moim grom stawać się coraz lepszymi."

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC, na platformie Steam miała miejsce 4 grudnia 2022 roku. 

Kup grę na Steam

 


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama