dodano: 2019-06-04 12:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Square Enix zapowiada projekt Outriders, nową grę People Can Fly?

Gra: Outriders
Square Enix zapowiada projekt Outriders, nową grę People Can Fly?
0

W zeszłym roku Square Enix zarejestrował znak towarowy Outraiders i od tamtej pory minął dokładnie rok. To nowa gra People Can Fly?
 
Niestety w tym czasie nie było nawet małych przecieków aż do dziś. Japoński koncern opublikował pierwszy bardzo krótki anons najnowszej produkcji, która najprawdopodobniej tworzona jest przez ekipę polskiego studia People Can Fly (twórcy świetnego Bulletstorm). Jednak nie jest to do końca pewne, ale jeśli dodać jeden do jednego to wychodzi, że tak może być.
 
Konferencja Square Enix na E3 2019
 
Krótki zwiastun pojawił się na oficjalnym Twiterze wraz z podpisem, że następuje procedura wybudzania z kriostazy. Na razie nie wiadomo czym produkcja będzie jednak jak widać po wideo akcja będzie działa się w przyszłości, w której ludzie będą wracać zza grobu czyli z kriostazy. To tylko domysły bo może też chodzić o jakąś szaloną misje na odległej od Ziemi planecie, a nasz bohater po prostu wybudza się z hibernacji.
 
Nasuwa się więc mnóstwo pytań, które będą rozwiane miejmy nadzieję, że 11 czerwca około godziny 3 w nocy czasu polskiego na oficjalnej konferencji japońskiego koncernu podczas targów E3. Wtedy powinniśmy poznać wreszcie konkrety związane z Outraiders.
 
Oficjalna strona Square Enix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama