dodano: 2020-03-14 21:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Square Enix zareagowało na odwołanie E3 2020, choć mało konkretnie...

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Square Enix zareagowało na odwołanie E3 2020, choć mało konkretnie...
20°
0

Square Enix wydało swoje oficjalne ogłoszenie dotyczące odwołania targów E3 2020, jednakże jej treść wzbudziła mieszane emocje wśród wielu graczy.
 
Jeden z największych branżowych wydawców oficjalnie wydał oświadczenie związane z decyzją odwołania targów E3 2020, gdzie co roku mogliśmy oglądać konferencję firmy.
 
Firma w pełni rozumie aktualną sytuację oraz wynikające z niej konsekwencję, w związku z czym opracowane zostaną nowe metody dotarcia do społeczności graczy.
 
Jakie są plany Ubisoftu, i Microsoftu wobec odwołania targów E3 2020?
 
W gruncie rzeczy są to jedyne konkretne informacje wskazujące na coś sensowego, poza tym otrzymujemy pakiet słów nie mówiących nam niczego konkretnego.
 
W przeciwieństwie do konkurencji niestety deklaracja ta jest wyjątkowo mdła i prawdę powiedziawszy nie może ona satysfakcjonować nikogo, o wprost korporacyjny zalew słów ogólnikowych.
 
Takie zachowanie zadziwia, ponieważ Square ma tym razem mocne i ciekawe portfolio, które bez wątpienia ma szansę zdobyć rynek oraz zagwarantować sporą i mocną obecność na rynku.
 
Najprawdopodobniej spodziewać się możemy przeprowadzenia specjalnych transmisji oraz serii materiałów wideo, które jak najobszerniej będą dostarczać nam informacje na temat poszczególnych tytułów.
 
Final Fantasy VII Remake będzie potrzebować tego typu rozwiązań. Marvel's Avengers oraz polskie Outriders mają jeszcze trochę czasu do premiery, a co za tym idzie konieczne będzie dobre rozplanowanie kolejnych miesięcy.
 

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80