dodano: 2020-11-21 20:45:01
PC

Star Citizen dostępny za darmo z flotą przeszło 100 statków kosmicznych! Nowe wydanie w grze Cloud Imperium Games

Autor: AnoX
Gra: Star Citizen
Tagi: Star Citizen
Star Citizen dostępny za darmo z flotą przeszło 100 statków kosmicznych! Nowe wydanie w grze Cloud Imperium Games
0

Cloud Imperium Games wczoraj udostępniło zupełnie nowe wydarzenie w Star Citizen, dzięki czemu wszyscy gracze mogą się zapoznać z grą za darmo!
 
Największy symulator kosmiczny doczekał się startu zupełnie nowego wydarzenia, dzięki czemu spodziewać się możemy wyjątkowej okazji do zapoznania się z powstającym gigantycznym tytułem MMO z jego zaawansowanymi mechanizmami zupełnie za darmo.
 
Zapoznaj się także zJust Take You Left, detektywistyczna przygodówka w kreskówkowym stylu zadebiutowała na Steam. Detektyw Morris w misja pełnej duchów
 
 
Intergalactic Aerospace Expo 2950 to specjalne wydarzenie, która zapewnia graczom wyjątkową, darmową okazję do zapoznania się z grą zupełnie za darmo. Twórcy zdecydowali się postawić także na pakiet przeszło 100 statków kosmicznych, które możemy sprawdzić.
 
Do 2 grudnia 2020 roku czeka na nas wiele elementów do odkrycia, jednocześnie delektując się obszernym czasowo i zawartościowo wydarzeniem, jak i samą zawartością podstawową.
 
Przy okazji IAE 2950 odbywają się kolejne, towarzyszące inicjatywy, za sprawą których będzie można delektować się dodatkowymi atrakcjami, pokazami oraz działaniami, które warto pochwalić. Mało które studio na taką skalę otwiera się na zupełnie nową grupę graczy.
 
Star Citizen obecne powstaje w ramach Wczesnego Dostępu.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama