dodano: 2022-06-22 13:00:01

Starfield będzie miał więcej ręcznie wykonanej treści niż jakakolwiek inna gra Bethesdy!

Gra: Starfield
Starfield będzie miał więcej ręcznie wykonanej treści niż jakakolwiek inna gra Bethesdy!
16°
0

Ciągle poznajemy więcej szczegółów o Starfield, które zadebiutuje już w przyszłym roku. Bethesda zapewniła, że w tej produkcji wykonano ręcznie o wiele więcej treści niż w jakiejkolwiek innej grze stworzonej przez to studio. 

Bez wątpienia Starfield jest bardzo ambitną produkcją Bethesdy. Nadchodząca gra będzie również ekskluzywnym produktem przeznaczonym wyłącznie na konsole Xbox nowej generacji i komputery osobiste. Mimo to gracze mają wątpliwości wobec Starfield. 

Zapoznaj się także z: Quest 2 Pro od Mety będzie tańszy niż zestaw AR od Apple'a? Szykuje się zacięta rywalizacja!

Zaniepokojenie wielu osób wynikało stąd, że w grze znajdzie się około 1 000 automatycznie generowanych planet do eksploracji, co może znacząco wpłynąć na jakość gry i głównej misji. Na ten temat wypowiedział się niedawno szef Bethesdy, Todd Howard, który zapewnił, że produkcja będzie przepełniona także ręcznie wykonaną treścią.

Howard wspomniał też, że do Starfield nagrano ponad 200 000 linii dialogowych, a sama misja główna będzie trwała około 30-40 godzin, czyli dłużej niż w takich grach jak Fallout 4 czy Skyrim. Dodając do tego zadania poboczne i eksplorację świata, graczy na pewno czeka ponad 100 godzin rozgrywki. 

Starfield ma zadebiutować w 2023 roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://gamerant.com/starfield-most-handcrafted-content-any-bethesda-game/

Komentarze (0):
Reklama