dodano: 2019-06-20 20:05:04
PC

Steel Division 2 ma premierę w dniu 75. rocznicy operacji Bagration

Autor: AnoX
Steel Division 2 ma premierę w dniu 75. rocznicy operacji Bagration
16°
0

75. rocznicy operacji Bagration ma miejsce dzisiaj, co za tym idzie to właśnie od dziś możemy sprawdzić pełną wersję gry Steel Division 2.
 
Najnowsza strategia osadzona w okresie drugiej wojny światowej możemy już sprawdzić, dzięki czemu samodzielnie możemy stanąć do walki na wschodnim froncie gorącym latem roku 1944. 
 
Eugen Systems skupia się na Operacji Bagration, która miała niezwykle istotną rolę w ostatecznym zwycięstwie Aliantów nad Niemcami i to właśnie my będziemy mogli ją cyfrowo przeżyć.
 
Age of Wonders: Planetfall z kilkunastominutowym zwiastunem rozgrywki
 
Twórcy zadbali o to, aby ich produkcja była dostępna w kilku wersjach - Standardowej w cenie 170,99 zł, Commander Deluxe w cenie 259,99 zł, General Deluxe za 299,99 zł, zaś wydanie Total Confilict dostępne jest w cenie 339,99 zł. Każde z wydań oferuje osobną zawartość oraz atrakcje, dzięki którym będziemy się mogli poczuć jak prawdziwy lider.
 
- Z niecierpliwością czekamy, aż gracze otrzymają w końcu do rąk finalną wersję Steel Division 2 - stwierdził Alexis Le Dressay, reżyser gry w Eugen Systems. - W imieniu całego zespołu twórców w Eugen Systems pragniemy podziękować naszej bezwzględnie lojalnej społeczności i graczom, dzięki którym mogliśmy stale ulepszać i udoskonalać tę grę podczas długiej fazy zamkniętych testów beta. -
 
Steel Division 2 dziś debiutuje (tj. 20 czerwca 2019 roku) na komputerach osobistych (Steam).
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama