dodano: 2022-06-23 08:00:01

Stranger Things sezon 4, część druga zaprezentowana przez Netflix na oficjalnym zwiastunie

Stranger Things sezon 4, część druga zaprezentowana przez Netflix na oficjalnym zwiastunie
20°
0

Stranger Things sezon 4, część druga zaprezentowana przez Netflix na oficjalnym zwiastunie. Premiera dwóch ostatnich odcinków sezonu już niebawem.

Za nieco ponad tydzień na Netflix pojawią się dwa kończące sezon czwarty, długie, niczym filmowe odcinku serialu Stranger Things w sezonie czwartym. Netflix udostępnił czekającym na finał sezonu widzom oficjalny zwiastun drugiej części serialowej opowieści, w sezonie numer cztery. 

Zapoznaj się także z: Wielki powrót Epic Game Music na targi Poznań Game Arena! Można już kupować bilety, aby posłuchać muzyki ze słynnych gier

O czym jest Stranger Things sezon 4 (część 2)?

Serial Stranger Things to flagowa produkcja Netfliksa, produkcja niezwykle popularna, która jak wiemy w czwartym sezonie została podzielona na dwie części. 

W części drugiej, której zapowiedź znajdziecie poniżej, śledzić będziemy grupkę przyjaciół, którzy szykują się do ostatecznej bitwy ze złem jakie zapanowało w Hawkins. Tym razem jest to Vecna, zło potrafiące wpływać na ludzi, i wprowadzając je w niemal hipnotyczny stan, zabijać w brutalny sposób.

Tym razem według doniesień, zakończenie sezonu, co potwierdza zwiastun, wróżyć ma dramatyczne wydarzenia, istną masakrę. Nie wykluczone, że czeka nas nawet śmierć jednego z bohaterów, o której już twórcy wspominali. 

Obsada Stranger Things sezon 4 (część 2)

W obsadzie serialu: Winona Ryder jako Joyce Byers, David Harbour jako Jim Hopper, Millie Bobby Brown jako Jedenastka, Finn Wolfhard jako Mike Wheeler, Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson, Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair, Noah Schnapp jako Will Byers, Sadie Sink jako Max Mayfield, Natalia Dyer jako Nancy Wheeler, Charlie Heaton jako Jonathan Byers, Joe Keery jako Steve Harrington, Maya Hawke jako Robin Buckley, Priah Ferguson jako Erica Sinclair, Brett Gelman jako Murray, Cara Buono jako Karen Wheeler i Matthew Modine jako dr Brenner.

Przeczytaj również: Stranger Things: sezon 4: część pierwsza, wrażenia z pierwszych odcinków. Jest dobrze! Będzie lepiej?

W pozostałych rolach: Jamie Campbell Bower, Joseph Quinn, Eduardo Franco, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko, Tom Wlaschiha, Myles Truitt, Regina Ting Chen, Grace Van Dien, Logan Riley Bruner, Logan Allen, Elodie Grace Orkin, John Reynolds, Rob Morgan, Amybeth McNulty i Robert Englund.

Twórcami Stranger Things są bracia Matt i Ross Dufferowie.

Zapoznaj się również z: Wielki powrót Epic Game Music na targi Poznań Game Arena! Można już kupować bilety, aby posłuchać muzyki ze słynnych gier

Odcinki Stranger Things sezon 4 (część 2)

Serial w całym sezonie, który został podzielony na dwie części, liczyć sobie będzie 9 odcinków. W pierwszej części, po zmianie jaką wprowadziło Netflix, otrzymamy nie pięć, a 7 odcinków, sześć po około 75 minut, zaś siódmy ponad półtorej godzinny.

Kolejna część to jedynie 2 odcinki, ale 8 - 85 minut i 9 finałowy - 2 godziny 30 minut.

Sezony Stranger Things sezon 4 (część 2)

Serial Stranger Things obecnie dostępny jest w czterech sezonach. Część drugą sezonu czwartego zobaczymy już niebawem.

Powstanie także, co jest już potwierdzone sezon piąty, który będzie tym już finałowym. Planowany jest także spin-off serialu, nie związany bezpośrednio z wątkiem i fabułą oryginalnego serialu. 

Kiedy zadebiutuje Stranger Things sezon 4 (część 2)?

Premiera drugiej części sezonu czwartego serialu Stranger Things na Netflix planowana jest na 1 lipca 2022 roku, tradycyjnie w godzinach porannych. 

Zwiastun Stranger Things sezon 4 (część 2)

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama