dodano: 2020-06-17 00:10:02
PC

Najnowsza strategia Alter Games i Daedalic Entertainment - Partisans 1941 doczekała się zwiastuna i trafiła na Letni Festiwal Steam!

aktualności news Najnowsza strategia Alter Games i Daedalic Entertainment
Najnowsza strategia Alter Games i Daedalic Entertainment - Partisans 1941 doczekała się zwiastuna i trafiła na Letni Festiwal Steam!
36°
0

Partisans 1941 to zupełnie nowe strategia Alter Games i Daedalic Entertainment, które pozwolą nam stanąć po stronie partyzantki stającej do walki z Niemcami na froncie wschodnim.
 
Od dziś za pośrednictwem letniej edycji Festiwalu Gier Steam możemy się do 22 czerwca 2020 roku zapoznać z wersją demonstracyjną strategii Partisans 1941, za sprawą której Alter Games i Daedalic Entertainment zabiorą nas na Front Wschodni, gdzie zmierzymy się z Niemcami.
 
W tym roku będziemy się mogli zapoznać z pełną wersją propozycji w ramach której staniemy po stronie radzieckiej, gdzie jako oficer będziemy się starali za pośrednictwem partyzantów powstrzymywać Niemców dokonując kolnych okupacji. 
 
Polski beat-em-up Shing! pojawił się na kolejnym dniu Summer of Gaming z bardzo dobrym zwiastunem!
 
Rozgrywka wykorzystuje strategiczny model łącząc go z modelem akcji, zarządzaniem zasobami, budowaniem bazy oraz elementami skradania się za liniami wroga.
 
Twórcy chcą zapewnić nam wiele różnorodnych misji, podczas których będziemy walczyć z niemieckimi socjalistami, przy okazji starając się wprowadzić zamieszanie w szeregach wroga, dając szansę wojskom radzieckim na zebranie się i powstrzymanie naporu.
 
Opowieść ma przedstawić nam nieco inną perspektywę walk w trakcie drugiej wojny światowej, zarysowując motywację i historię rebeliantów z 1941 roku.
 
Partisans 1941 ukaże się latem 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama