dodano: 2019-12-02 12:00:12

Studio Petroglyph zapowiedziało nowy projekt Earthbreakers

Autor: nocarz
Studio Petroglyph zapowiedziało nowy projekt Earthbreakers
12°
0

Petroglyph zapowiedziało produkcję Earthbreakers duchowego następcę Comand&Conquer: Renegade.
 
W przyszłym roku pojawi się Earthbreakers, gra łącząca w sobie strzelankę i strategię. Gra będzie skierowana do fanów rozgrywek wieloosobowych, w których gracze i ich drużyny będą zajmowali się obroną własnej bazy. Maksymalna ilość członków jednego zespołu będzie wynosić 32 osoby. Natomiast główna rolę jak na produkcje z gatunku RTS, odegra ma tutaj budowanie własnej bazy.
 
Budowanie kolejnych obiektów będzie powodowało odblokowywanie kolejnych konstrukcji i jednostek, nad którymi gracze będą sprawować kontrolę. Każda z klas postaci będzie posiadała swoje charakterystyki podstawowe i umiejętności specjalne. Głównym budulcem, potrzebnym do tworzenia nowych jednostek, budynków i pojazdów będzie surowiec o nazwie Vilothyte, a ten z kolei będziemy wydobywać za pomocą specjalnych maszyn. Jednakże trzeba je będzie otoczyć ochronę, a te należące do wroga trzeba zniszczyć aby nie miał możliwości na kontratak.
 
Spora aktualizacja CryoFall, która wprowadza mnóstwo nowości
 
Mapy, na których będą rozgrywać się potyczki będą posiadały bazy dla obu drużyn, specjalne punkty do przejęcia, pułapki, miejsca przeznaczone dla snajperów i wiele innych stref, które będzie można wykorzystywać do własnych celów. Produkcja będzie zawierać 2 frakcje, 12 różnych klas postaci, 11 budynków i 6 typów pojazdów. Cała akcja została umiejscowiona w klimatycznym uniwersum, w którym wydobywany był Vilothyte.
 
To, że Earthbrekaers będzie nawiązywał do Command&Conquer: Renegade nie jest niczym nowym ponieważ studio Polyglyphe składa się między innymi z byłych pracowników Westworld,twórców gier z serii Command&Conquer. Warto wspomnieć, że studio ciężko pracuje nad wydaniem remastera pierwszej odsłony cyklu.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama