dodano: 2020-07-31 23:02:09
PC

[+18] SUCCUBUS: Prologue zagościło na Steam, dzięki czemu można już sprawdzić kolejną grę studia Madmind!

Autor: AnoX
23°
0
[+18] SUCCUBUS: Prologue zagościło na Steam, dzięki czemu można już sprawdzić kolejną grę studia Madmind!
SUCCUBUS doczekał się udostępnienia prologu SUCCUBUS: Prologue, w ramach którego możemy się zapoznać z wersją demonstracyjną rozgrywki. Co czeka na graczy?
 
Rodzime studio na początku tygodnia udostępnił specjalną wersję demonstracyjną w ramach której będzie się można zapoznać z fragmentem zabawy z nadchodzącej gry akcji Succubus.
 
 
W ramach rozgrywki nie tylko gracze będą się mogli zapoznać z fragmentem zabawy, ale także twórcy sprawdzą jak rozgrywkę odbierają graczy, którzy w chwili sporządzania poniższego wpisu, dzielą się pozytywnymi opiniami.
 
Po dość mieszanym odbiorze poprzedniego projektu w postaci Agony, tym razem oczekiwania są nieco niższe, ale projekt wydaje się być po czasie lepiej przemyślany i być może nawet ciekawszy dla części graczy.
 
Twórcy, aby uniknąć spoilerów fabularnych, zdecydowali się wyciąć elementy fabularne, dzięki którym nie zepsujemy sobie zabawy, jednocześnie będziemy mogli skorzystać z wielu narzędzi pokroju chociażby trybu cenzury czy też skorzystamy z rankingów i tablic wyników z aren.
 
Prologue udostępnia graczom 2 poziomy z zasadniczej zabawy, wspomniane rankingi, główny hub, bronie oraz zbroje, bestiariusz, interaktywną mapę świata, wielu przeciwników oraz zarys oprawy graficznej.
 
SUCCUBUS nie ma obecnie daty premiery, na ten moment można się zapoznać tylko z SUCCUBUS: Prologue.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama