dodano: 2018-10-06 10:00:07

Survival horror Apparition zadebiutuje w Halloween

Autor: agusia16
Survival horror Apparition zadebiutuje w Halloween
11°
1

Apparition, survival horror MrCiastku, wydany przez Fat Dog Games otrzymał datę premiery. Gra zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na Steam w Halloween.
 
Apparition to pierwszoosobowy przygodowy survival horror, o którym wspominaliśmy w tym miejscu, a także tutaj, w którym gracz zmierzy się ze zjawiskami paranormalnymi, piekielnymi okrucieństwami i niebezpieczeństwem,  wcielając się w rolę badacza zjawisk nadprzyrodzonych. 
 
Zadaniem gracza jest przetrwać noc i odkryć, jakie są piekielne tajemnice skrywa Green Creek. Gracz kontaktuje się z duchami poprzez tablicę Ouija i nagrywa mrożące krew w żyłach dźwięki i filmy wideo, dbając nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i zdrowie psychiczne. Podczas rozgrywki gracz tworzy zmyślne pułapki i sam decyduje o tym czy chce wrócić do samochodu czy też kontynuować odkrywanie, zbierając dodatkowe punkty i ulepszając materiały. 
 
Żeby zostać najlepszym badaczem zjawisk paranormalnych gracz powinien wspinać się w rankingach Climb Apparition i wymieniać punkty na aparaty fotograficzne, rejestratory dźwięku i techniki wykrywania ruchu. Rozgrywce towarzyszy mrożąca krew w żyłam ścieżka dźwiękowa i równie niepokojące odgłosy kroków oraz upiorne wycie w nawiedzonym lesie.
 
"Objawienie to mrożące krew w żyłach doświadczenie inspirowane każdą przerażającą historią i boogeyman, z którym dorastaliśmy"- powiedział Darek Skrzypkowski, CEO, Fat Dog Games. "Jego zdolność do przestraszenia przypomina mi, dlaczego Internet zapewnił nam renesans dla fanów horroru i udowadnia, dlaczego gry są niesamowitym medium do horroru".
 
Apparition zadebiutuje na Steam w wersji na PC 31 października. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Strona wydawcy - Fat Dog Games
 
Karta gry na Steam
 
Polub na Facebooku
 
Obserwuj na Twitterze
 

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-11-09 15:09:27

Ale masakrycznie sztywna ta gra to już by mogli w ogóle rąk nie pokazywać :)

Reklama
Reklama