dodano: 2019-05-18 16:00:03
PCPS4XONE

Survival Pathologic 2 - intrygujący zwiastun prezentujący rozgrywkę

Autor: agusia16
Survival Pathologic 2 - intrygujący zwiastun prezentujący rozgrywkę
10°
0

Survival Pathologic 2, określany jako mroczny thriller o przetrwaniu, dzieło Ice-Pick Lodge i tinyBuild tuż przed premierą, która już za kilka dni, prezentuje swoje klimatyczne oblicze, a robi to na kolejnym zwiastunie.
 
Pathologic 2, dawniej Pathalogic Remake, o czym wspominaliśmy Wam w tym wpisie, swoją premierę będzie miał już 23 maja. A tymczasem twórca i wydawca zachęcają i kuszą oczekujących do wkroczenia w mroki i koszmar dotkniętego zarazą miasteczka nad brzegiem Gorkhon, klimatycznym zwiastunem, który przybliża rozgrywkę czyli to, co czeka nas w survivalowym, przygodowym projekcie, który swoją premierę będzie miał na platformie Steam oraz konsolach.  
 
Projekt zachęcał już ciekawie prezentującą się wersją demonstracyjną, jest także dostępny w przedsprzedaży na Steam, a teraz nowym zwiastunem zaprasza by przyjrzeć się mu od strony mechaniki, prezentacji technicznej, graficznej i fabularnej, przybliżając nieco postać, w którą przyjdzie się nam niebawem wcielić. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że przez lub aż 12 dni, dane nam będzie przejąć kontrolę, lub zobaczyć wyniszczony dziwną zarazą świat, oczami: lekarza, Inkwizytora oraz dowódca wojskowy, a także dziewczyny o zdolnościach paranormalnych o imieniu Karla i chirurga amatora. 
 
Pathologic 2 zadebiutuje w wersji na platformę Steam - PC praz GOG.com a także a także na konsole PlayStation 4, Pro i Xbox One, 23 maja 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam - przedsprzedaż
 
Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama