logo lubiegrac.pl

Świat przygodówek #167 - DARQ: Ultimate Edition premiera, Myst Mobile już po debiucie, Paper Trail także na Netflix

aktualności news Świat przygodówek #167 - DARQ: Ultimate Edition premiera
Świat przygodówek #167 - DARQ: Ultimate Edition premiera, Myst Mobile już po debiucie, Paper Trail także na NetflixŚwiat przygodówek #167 - DARQ: Ultimate Edition premiera, Myst Mobile już po debiucie, Paper Trail dostępne na Netflix. Sprawdzamy co w przygodówkach. 

Po raz kolejny zapraszamy Was do przygodowego świata, w którym dziś informacje o trzech tytułach, zupełnie różnych, i na zupełnie różne platformy. Sprawdzamy co wydarzyło się w świecie przygodowym, i na co możecie liczyć. 

Zapoznaj się również z: Firmament, przygodowa gra twórców Myst, w wirtualnej rzeczywistości ma już datę premiery

Dziś informacje, jak już wspominaliśmy o trzech przygodowych tytułach. Każda z gier reprezentuje sobą zupełnie inny gatunek i zadebiutowała, lub zaraz zadebiutuje na zupełnie różnej platformie. Dziś wieści o przygodówce w klimacie grozy, pewnym kultowym tytule i nowej grze na platformie streamingowej. 

Zaczynamy od premiery surrealistycznej gry DARQ, która ze wszystkim dodatkami i graficzną powieścią, w wersji DARQ: Ultimate Edition jest już dostępna na konsolach. Taką informację ogłasza wydawca gry, a jest nią firma Feardemic. Gra ta zawiera oba dodatki do gry (The Crypt i The Tower), a także DARQ: Dream Journal, powieść graficzną, która zagłębia się w historię gry. DARQ: Ultimate Edition. Z okazji premiery gry w takiej wersji, pojawił się także jej premierowy zwiastun. 

DARQ pozwala na przeżycie wyjątkowej, bo surrealistycznej przygody wraz z chłopcem o imieniu Lloyd, który pewnej nocy trafia do swojego własnego koszmaru, z którego za nic nie może się wydostać. 

Wersja Ultimate Edition zawiera:

  • DARQ - Oryginalną grę.
  • The Tower DLC - Lloyd ponownie budzi się we śnie tylko po to, by znaleźć się w Wieży wypełnionej wieloma nowymi tajemnicami, zagadkami i przerażającymi stworzeniami.
  • The Crypt DLC - Kolejna pętla koszmarów trwa wprowadzając nowe mechaniki i zagadki w krypcie wypełnionej mrocznymi niespodziankami.
  • DARQ: Dream Journal - Jakie znaczenie kryje się za niezwykłym kłopotem Lloyda? Dowiedz się w tej pięknie ilustrowanej powieści graficznej DARQ

Gra dostępna jest na Nintendo Switch, konsolach PlayStation i Xbox. 

Swoją premierę, w odnowionej wersji ma także kultowy Myst. Gra od studia Cyan Inc. które przygotowało dla graczy także przygodową grę na wirtualną rzeczywistość, o tytule Firmament, zadebiutowała właśnie na nowej platformie.

Tym razem to gracze na urządzeniach mobilnych mogą zanurzyć się w tajemnicze światy wieków Myst, by w różnych krainach mierząc się z zagadkami mogli poznać tajemnice Myst, ale za pomocą księgi przenosić się między wiekami i mierzyć z trudnymi zagadkami. 

Przeczytaj także: Unleaving, przygodowa gra platformowa opowiadająca o śmierci oczami dziecka, z kartą na Steam

Gra Myst Mobile jest już dostępna na urządzeniach mobilnych. 

Kończymy zapowiedzią gry Paper Trail, która została stworzona i wydana przez Newfangled Games, które ogłosiło, iż gra, oprócz premiery w tym roku na PC, konsole, będzie dostępna także na platformie Netflix, w cenie abonamentu, na urządzenia mobilne.

W tej przygodowej grze logicznej wcielamy się w Paige, akademicką studentkę, która opuszcza dom, by studiować w składanym, papierowym świecie. jej podróż nauczy ją składać świat wokół siebie, co pozwoli na zmierzenie się graczom z zagadkami, odkrywanie nowych obszarów i wielu ciekawych tajemnic. 

Przeczytaj również: Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo na platformie Epic Games Store

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Netflixem przy Paper Trail - mówi m.in. Henry Hoffman, założyciel Newfangled Games. Ta gra była naszym projektem pasji od ponad dwóch lat i nie możemy się doczekać, aż gracze będą mogli doświadczyć tego, nad czym pracowaliśmy, gdy zostanie wydana jeszcze w tym roku. Współpraca z Netflixem to ogromne osiągnięcie dla nas jako zespołu. Począwszy od publikacji i pomocy w dotarciu do milionów graczy na całym świecie, jakiego nam udzielili, było niesamowite. To naprawdę zaszczyt. Mamy nadzieję, że gracze polubią Paper Trail tak bardzo, jak my kochaliśmy tworząc ją!

Paper Trail ukaże się na PC, PlayStation 4 & 5, Xbox One, Seria X│S, Nintendo Switch i aplikacji mobilnej Netflix w 2023 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Agata Dudek

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia