Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo na platformie Epic Games Store

lubiegrac news Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo na platformie Epic Games Store
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo na platformie Epic Games StoreAgata Dudek | 16 marca 2023, 19:00

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo na platformie Epic Games Store, czyli turowa strategia. Wiemy także co pobierzemy już za tydzień.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War darmową grą na Epic Games Store

Przyszedł czas na kolejną darmową grę na platformie Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia wiemy, że tym razem, przez najbliższy tydzień będziemy mogli dodać do swojej biblioteki Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War.

Zapoznaj się także z: Promocja AMD, Coreborn Nations of the Ultracore coraz popularniejsze, Festiwal Legend zmierza na Hearthstone, a w Simsach pojawią się... - Krótkie Info

Czym jest Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War?

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War to kolejna gra w uniwersum, tytuł będący klasyczną turową grą strategiczną. Autorami tegoż growego projektu są Proxy Studios, zaś wydaniem gry zajęło się studio Slitherine, Ltd.

Gra pozwala nam przenieść się w pierwszą turową strategię 4X, która została osadzona w znanym graczom uniwersum Warhammer 40,000. Gracz ma za zadanie toczenie walki, w której na przeciw sobie staną cztery frakcje. Brutalna wojna, której celem jest dominacje nad zasobami, to cel tego strategicznego tytułu. 

Chess Ultra i World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi darmówki na tydzień: od 23 do 30 marca 2023 roku

Przy okazji możliwości pobranie kolejnego darmowego tytułu, Epic Games Store zdradziło także kolejne darmowe gry, które pobierzemy i dodamy do swojej biblioteki już za siedem dni. Będą to Chess Ultra i World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi.

Zapoznaj się także z: Świat przygodówek #166 - The Adentures of Bryan Scott z kampanią, Tchia nowy zwiastun, Mato Anomalies i Figment 2 debiuty

Czym są Chess Ultra i World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi?

Chess Ultra to symulacyjna gra strategiczna, z elementami sportowymi, w trybie wieloosobowym, stworzona i wydana przez studio Ripstone, która zabiera nas w zabawę w grą szachową, w grafice 4K, z trybem sieciowym oraz ze sztuczną inteligencją, która stanowi poziom mistrza. Gra oferuje pełna obsługę wirtualnej rzeczywistości. 

World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi to natomiast gra akcji, również w trybie wieloosobowym, autorstwa studia Wargaming, która to gra pozwoli nam wypłynąć na szerokie wody w pancerniku premium i ciekawym zestawem premii. 

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners