dodano: 2021-01-11 18:00:01

Świat przygodówek #81 - Warewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest na Nintendo Switch, STASIS 2: Bone Totem na nowych zrzutach z ekranu

Świat przygodówek #81 - Warewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest na Nintendo Switch, STASIS 2: Bone Totem na nowych zrzutach z ekranu
0

W dzisiejszym odcinku "świata przygodówek" premiera  Warewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest na Nintendo Switch oraz screeny z STASIS 2: Bone Totem.

Kolejne wieści ze świata przygodowego przynoszą informacje na temat dwóch mrocznych gier w klimacie przygodowym. Pierwszą z nich jest zapowiedziana premiera Warewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest na Nintendo Switch, a druga nowe zrzuty z ekranu z kolejnej części STASSIS, tym razem o tytule STASIS 2: Bone Totem.

Skorzystaj z naszego szczegółowego poradnika do: STASISS, klasyczne, mrocznej przygodówki w klimacie sci-fi

Zaczniemy jednak od premiery Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest na wspomnianej platformie Nintendo Switch. W grę, która jest połączeniem wizualnej powieści z narracyjnym horrorem, mogą już zagrać także posiadacze przenośnej konsoli. 

Tytuł stworzony przez studio Different Tales, wydany dzięki Walkabout dostępny jest w  w Nintendo eShop za cenę 14,99/€14,99/£13,49 i zawiera pełne doświadczenie, z elementami sterującymi dostosowanymi do konsoli oraz bardziej przystępną czcionką i interfejsem użytkownika. To zapewnia lepsze wrażenia z rozgrywki na dużym ekranie telewizora i w podróży na ekranie przenośnej konsoli.

Warewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to głęboka, narracyjna opowieść, której bohaterką jest Maia, młoda kobieta poznająca siebie i dziedzictwo swojej rodziny w prastarej Puszczy Białowieskiej, miejscu skrywającym mnóstwo tajemnic o niezwykłym, mrocznym klimacie. 

Gra dostępna w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux - Steam oraz GOG.com, a także na Nintendo Switch. 

Kup grę na Nintendo Switch

Nowe wiadomości płyną także od studia THE BROTHERHOOD, które pokazało z nowym rokiem nowe zrzuty z ekranu z kolejnej po STASSIS, przygodowej, utrzymanej w konwencji przygodowego horroru produkcji o tytule STASSIS: Bone Totem. Przypomina, że ta gra dostępna jest w wersji demonstracyjnej na platformie Steam, na jej karcie gry. 

Tym razem historia skupia się wokół dwójki bohaterów, poszukiwaczy złomu, Charlie'go i Mac'a, utrzymujących się z przeszukiwania dna oceanu. Gdy znajdują na dnie Oceanu Spokojnego znajdą porzuconą platformę wiertniczą o nazwie DEEPSEA 15 Cayne Corporation, ich życia bardzo się zmieni. 

Gra podobnie jak jej poprzedniczka wykonana jest w rzucie izometrycznym, ponownie zawiera mroczną fabułę, a jej nowe screeny, które właśnie udostępnili twórcy, znajdziecie w naszej galerii, poniżej. 

Premiera gry przewidziana jest na pierwszy kwartał 2022 roku.

Karta gry na Steam - pobierz wersję demonstracyjną


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama
Reklama