logo lubiegrac.pl

Czym jest Świat zmarłych w The Lords of the Fallen? CI Games opowiada o tym, co kryje i czym będzie Umbral

aktualności giełda Czym jest Świat zmarłych w The Lords of the Fallen? CI
Czym jest Świat zmarłych w The Lords of the Fallen? CI Games opowiada o tym, co kryje i czym będzie UmbralW najnowszym wywiadzie CI Games zdecydowały się opowiedzieć, co zaoferuje świat zmarłych w The Lords of the Fallen. Jak się okazuje HEXWORKS oraz CI Games przygotowują dwie intrygujące rzeczywistości. Co zaoferuje Umbral?

Umbral, czyli świat zmarłych w The Lords of the Fallen

Najnowsza gra wewnętrznego studia CI Games korzysta z klasycznego, półotwartego świata, który bliższy się serii Souls, aniżeli znakomicie przyjętemu ELDEN RING-owi. Autorzy zdecydowali się postawić na dwa światy, bardziej klasyczny oraz odpowiednik dla nieumarłych, który znany jest jako Umbral. To właśnie tutaj poruszać się będziemy ze specjalną latarnią, która będzie w stanie odstraszyć pomniejszych i słabszych przeciwników.

Zapoznaj się także z: Księżycowy nowy rok w konsolowym World of Warships Legends! Co przygotował Wargaming w 2023?

Co czeka graczy w Umbral?

Zgodnie z zaprezentowaną wizją przestrzeni inspirowanej pracami Beksińskiego oraz Gigera, spodziewać się można specjalnego wyzwania oraz miejsc, łączących oba świata i umożliwiających przemieszczanie się pomiędzy nimi. Pamiętajmy jednak, że zbyt długie spędzanie czasu na nieludzkich ziemiach Umbral spowoduje, że nasz dzielny bohater zacznie tracić panowanie nad swoim zdrowiem psychicznym oraz poczytalnością.

Przeczytaj również:

Kooperacja w The Lords of the Fallen

Przy okazji tej rozmowy dowiedzieliśmy się także, że w The Lords of the Fallen gracze swobodnie będą mogli dołączać do rozgrywki znajomych, a w chwili porażki i śmierci protagonisty, akcję będziemy obserwować w ramach trybu obserwatora. Gdy nasz heros zostanie wskrzeszony, ponownie będziemy mogli stanąć do walki.

Polskie The Lords of the Fallen nie ma jeszcze daty premiery, gra powstaje na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Spółka CI Games S.A. notowana jest na parkietach Giełdzie Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/polskie-the-lords-of-the-fallen-ma-byc-jak-dark-souls-45/z823f58

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic