dodano: 2020-07-28 20:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Synergia, przygodowa i cyberpunkowa gra typu yuri visual novel zadebiutowała na platformie Steam. Premiera na konsole niebawem

Gra: Synergia
Synergia, przygodowa i cyberpunkowa gra typu yuri visual novel zadebiutowała na platformie Steam. Premiera na konsole niebawem
15°
0

Synergia, przygodowa i cyberpunkowa gra typu yuri visual novel zadebiutowała na platformie Steam. Premiera na konsole przewidziana jest niebawem. 
 
Wczoraj, na razie jedynie na platformę Steam, trafiła przygodówka w rysunkowym stylu graficznym, rozgrywająca się w cyberpunkowym uniwersum, określana jako yuri visual novel, dzieło Radi Art, wydane przez Top Hat Studios, zatytułowane Synergia.
 
Narracyjna wizualna powieść w stylu noir, Night Call - recenzja
 
Synergia to gra została sfinansowana w niezwykle udanej kampanii na Kickstarterze, na której twórcom udało się uzbierać 400% finansowego celu. Gra, która rozrywa się w cyberpunkowym świecie, ubarwiona została  wyjątkową, tętniącą życiem, neonową stylistyką. Grę przez najbliższe dni zakupie na platformie Valve w cenie obniżonej o 10%, wynoszącej 43,99 złotych. 
 
Na krańcu świata miłość bywa zbrodnią ostateczną, takie motto przyświeca tejże produkcji, która pozwala nam wcielić się w Cilę, policjanta z dużym doświadczeniem, o bardzo szorstkiej powierzchowności i problemem niekontrolowanego gniewu. Cila nie oczekuje od życia nic dobrego. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia. Podejrzana przyjaciółka zamienia zepsutego droida domowego, na zaawansowaną, wydajniejszą i niezwykle spostrzegawczą jednostkę M.A.R.A., która przypada Cyli do gustu. Jest szansa, że stanie się jej lekarstwem na gruboskórność i napady wściekłości, gdy tylko zdoła rozszyfrować powracający koszmar, który wciąż powraca. Wkrótce Cila i Mara tworzą wyjątkową, dość niepokojącą więź. Gdy życie Cilii zaczyna nabierać sensu, technologiczny gigant Velta Labs dowiaduje się o istnieniu Mary i zaczyna się nim interesować. Nadciąga wojna inna niż wszystkie, walka między rozkwitem nowej religii lub niekontrolowanym rozwojem technologicznym. 
 
Synergia to gra oferująca od 6-9 godzin rozgrywki, mnóstwo lokacji, ponad 100, 20 przeróżnych postaci, wyjątkowy styl graficzny i dynamiczną ścieżkę dźwiękową, skomponowana przez Andy Andi Hana, znanego z Katawa Shoujo oraz Sense: A Cyberpunk Ghost Story.
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na komputery PC, Mac oraz Linux. Premiera na konsole PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch przewidziana jest jeszcze w tym roku. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje