dodano: 2020-09-07 08:20:01

Tajemniczy Ogród, zwiastun niezwykle popularnej baśni w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera w kinach już tej jesieni

Tajemniczy Ogród, zwiastun niezwykle popularnej baśni w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera w kinach już tej jesieni
28°
2

Tajemniczy Ogród, zwiastun niezwykle popularnej baśni i adaptacja książki zaprezentowany w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera w kinach już tej jesieni.
 
Monolit Film, polski dystrybutor Tajemniczego Ogrodu, urokliwej współczesnej baśni opartej na ponadczasowej powieści autorstwa Frances Hodgson Burnett przygotował dla widzów pełny polski zwiastun nadchodzącej baśniowej produkcji. Premiera filmu jeszcze tej jesieni. 
 
Przeczytaj również: Tajemniczy Ogród, magiczna baśń powraca, z polskim zwiastunem
 
Tajemniczy Ogród to jedna z takich opowieści, której adaptacja książkowa zyskała sobie dużą popularność. Mogliśmy już cieszyć się niezwykłymi przygodami osieroconej Mary w filmie z lat 90-tych. Tymczasem na ekrany kin, z kilkumiesięcznym opóźnieniem, prawdopodobnie w połowie października trafi kolejna ekranizacja tej niezwykłej powieści.  
 
Tym razem jest to dzieło w reżyserii Marca Mundena, według scenariusza Jacka Thorne, w gwiazdorskiej obsadzie, w której znaleźli się: Colin Firth jako Lord Archibald Craven, Julie Walters jako Pani Medlock, Dixie Egerickx w roli Mary Lennox, Amir Wilson jako Dickon, Edan Hayhurst Colin Craven i inni. Nowa książkowa kinowa adaptacja to film twórcy Harry'ego Pottera i Paddingtona.  
 
Tajemniczy Ogród to historia osieroconej nastolatki, dziewczynki o imieniu Mary, która w wieku dziesięciu lat zostaje przywieziona do posiadłości swojego wuja, człowieka unikającego ludzi, niezwykle zasadniczego i surowego i równie poważnej gospodyni. Surowe zakazy nie powstrzymują jednak dziewczyny przez zwiedzaniem posiadłości. I tak w smutnym, jesiennym ogrodzie odkrywa inny, tajemniczy, w którym tętni życie. Poznaje nowe życie wraz z miejscowymi chłopcami, Dickone i Colinem, w towarzystwie uroczego, kudłatego psa, poznając inny świat, wyobraźnię i niezwykłą przyjaźń.  
 
Film w kinach dostępny będzie w pełnej polskiej wersji językowej, z dubbingiem lub z napisami. W polskiej wersji Roksana Węgiel oraz Wojciech Malajkat
 
Premiera filmu w polskich kina 16 października. 
 

Komentarze (0):
avatar agusia16
dodano: 2020-09-07 16:56:01

Przepiękna i mądra opowieść, ale jakbym miała na nią iść do kina to coś czuję, że nie na dubbingowaną wersję, bo jak zwykle brzmi nie najlepiej. Może to jedynie moje subiektywne odczucia, ale Mary ma zdecydowanie za poważne głosisko jak na dziesięciolatkę ;)

avatar TOM3K
dodano: 2020-09-07 14:04:02

Za dziecka pamietam taki film lub bajka tajemniczy ogrod i fajne to bylo przezycie zatem jak dobrze to zrobia to bedzie ok

Reklama
Reklama