dodano: 2019-01-22 17:50:01
PC

Tales From Windy Meadow dostępna w polskiej wersji językowej

Autor: agusia16
Tales From Windy Meadow dostępna w polskiej wersji językowej
14°
0

Tales From Windy Meadow, klasyczna, rodzima przygodówka visual novel, skupiona wokół opowieści fantasy, dzieło Moral Anxiety Studio otrzymała nową aktualizację, która wprowadziła polską  i niemiecką wersję językową w formie napisów.
 
Gra, o której mieliśmy okazję pisać wam już w w tym wpisie, to klasyczna pod każdym względem, ciekawie opowiedziana historia trzech zupełnie różnych bohaterów, żyjących w tytułowym miasteczku Windy Meadow, którego spokojne bytowanie zostaje zakłócone przez atak goblinów.
 
Tales From Windy Meadow - recenzja
 
Dramatyczne wydarzenie rozgrywające się w Windy Meadow są kanwą historii protagonistów, z których każdy ma coś co w życie gryzie, każdy boryka się z życiowymi wyborami, które zadecydują o jego dalszym losie. Podczas mniej więcej 2,5 godziny rozgrywki wykonanej w ślicznej, pikselowej grafice i skupionej wokół dialogów i decyzji graczy, śledzimy poczynania Vena, najlepszej łowczyni w wiosce, stającej przed wyborem, który zadecyduje o jej karierze w gildii kupieckiej, Fabela, którego marzeniem jest zostać sławnym bardem i  Iudicji, miejscowej outsiderki, która wkrótce zadecyduje o swoim małżeństwie lub samotności. 
 
Tales From Windy Meadow to gra, która zaciekawia fabułą i wielowątkowością, nie stroniąc od trudnych tematów i scen brutalności. Do tej pory gra dostępna była jedynie w angielskiej wersji językowej. Teraz zagramy w nią już po polsku a także w języku niemieckim. 
 
Projekt dostępny jest na  platformie Steam w wersji na PC od 20 grudnia 2018 roku. 
 
Kup grę na Steam
 

Komentarze (0):