dodano: 2016-07-20 12:15:02

Techland wyda u nas specjalną edycję Shadow Warriora 2

aktualności news Techland wyda u nas specjalną edycję Shadow Warriora 2
Techland wyda u nas specjalną edycję Shadow Warriora 2
11°
0

Specjalne wydanie Shadow Warrior 2 (na PC) zostanie stworzone przez ekspertów z Wydawnictwa Techland. Współpraca naszych firm poskutkuje świetnym pudełkowym wydaniem.
 
Shadow Warrior 2 jest bez wątpienia największą tegoroczna premierą naszego rodzimego gamedevu. Produkcja Flying Wild Hog ewoluuje i minimalnie zmienia kierunek, który może przynieść firmie spore zyski. Postawienie na podstawy znane z serii Borderlands zapewne przyciągną fanów strzelania oraz gromadzenia coraz mocniejszych pukawek. 
 
"Shadow Warrior 2 to najgłośniejsza polska premiera gry w 2016 roku. Ewolucja jaką przeszedł ten tytuł jest ogromna. Produkcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczy m.in. na największych światowych targach gier - E3 w Los Angeles. Dlatego jesteśmy tym bardziej podekscytowani faktem, że to my dostarczymy polskim fanom Shadow Warriora pudełkową edycję" - mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.
 
Dzięki tej współpracy zapewne otryzmamy ładne oraz pełne zawartości wydanie pudełkowe, które warto będzie postawić sobie w widocznym miejscu. Z pewnością nie zabraknie również jakiś dodatkowych elementów, które z pewnością zachęcą kolekcjonerów gadżetów.
 
Shadow Warrior 2 ukaże się w tym roku na PC, PS4 oraz XB1.
 
 
A tak prezentuje się rozgrywka z nadchodzącej kontynuacji bardzo dobrze przyjętego Reboota serii. Shadow Warrior 2 daje nam możliwość grania z 4 przyjaciółmi razem! Czas na rozwałkę...
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama