dodano: 2020-05-23 08:15:01

Szpiegowski film akcji Tenet Christophera Nolana zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie

Autor: agusia16
Szpiegowski film akcji Tenet Christophera Nolana zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie
23°
0

Warner Bross Polska zaprezentował kolejny filmowy zwiastun szpiegowskiego filmu akcji Christophera Nolana, zatytułowanego Tenet. Premiera w lipcu.
 
Polski dystrybutor niezwykle oryginalnego i wyczekiwanego filmu Tenet, Warner Bross Polska zaprezentował kolejny zwiastun nadchodzącej filmowej produkcji. Pokaz filmu nastąpił dość nietypowo, w grze Fortnite. Zobaczcie jak się prezentuje.  
 
Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości
 
Tenet to połączenie kina szpiegowskiego z trzymającą w napięciu akcją i dozą science - fiction. Jest to filmowa produkcja w reżyserii i według scenariusza Christophera Nolana, mającego na swoim koncie takie filmowe hity jak: Incepcja, Memento, Mroczny Rycerz czy Dunkierka. Jest to także kolejny film, który w pandemii koronawirusa ma jednak pojawić się w kinach, bo nigdzie indziej trudno go sobie wyobrazić. 
 
Produkcja została zrealizowana w technologii IMAX i 70 mm, specjalnie do pokazania na dużym ekranie, a zdjęcia do filmu prowadzone były aż w siedmiu krajach na świecie. Za reżyserię i scenariusz, jak wspomniałam odpowiedzialny jest Christopher Nolan, zaś producentami TenetEmma Thomas i Christopher Nolan. Producentem wykonawczym zaś Thomas Hayslip. W obsadzie międzynarodowo: John David Washington, a także Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh.
 
Tenet opowiada historię na granicy opowieści szpiegowskiej i science - fiction, bawiąc się czasem. Jest to historia ludzi, których zadaniem jest powstrzymanie III wojny światowej, używając w tym celu tytułowego tenetu. Pozwala on manipulować czasem, dokonywać jego inwersji i zmieniać zaistniałą rzeczywistość. 
 
Premiera filmu przewidziana jest na 17 lipca 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama