dodano: 2020-01-28 07:10:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Terminator zmierza do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint!

Autor: AnoX
Terminator zmierza do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint!
21°
1

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint już niebawem doczeka się specjalnego wydarzenia, podczas którego przyjdzie nam się zmierzyć z Terminatorem!
 
Już 29 stycznia gracze będą mogli wybrać się ponownie do Auroi, tym razem stając przed nowym zagrożeniem w postaci.... No właśnie, póki co nie wiemy czy wyzwaniem będzie zmierzenie się z przejętym terminatorem czy pomoc T-800 w polowaniu na inne modele, niemniej Terminator będzie w tym dniu w centrum uwagi.
 
Dying Light ma 5 lat, Techland rozda Bad Blood
 
Wydarzenie ograniczone czasowo, w związku z czym od 29 stycznia zacznie się w pewnym sensie odliczanie ile czasu pozostało do ukończenia wyzwania.
 
Twórcy zapowiedzieli, że przy okazji dodadzą także szereg poprawek mających uczynić rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą oraz pozbawioną błędów. Te eliminowane są od jakiegoś czasu, ale jak można było się przekonać, było tego naprawdę sporo.
 
Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących poziomu trudności oraz wyzwań, które będą na nas czekały, niemniej jeżeli chcielibyście zapoznać się z tym tytułem jeszcze przed rozpoczęciem się wydarzenia to powinniście skierować swoją uwagę ku grze lub jej wersji w ramach Uplay+.
 
Spoglądając na przeszłość należy mieć na uwadze fakt, że zapewne zawartość będzie dostępna po spełnieniu szeregu minimalnych wymagań, bez których nie możliwe będzie wzięcie udziału i cieszenie się przygotowanymi atrakcjami.
 
Właściciele marki w ostatnim czasie nie szczędzą jej, ponieważ doczekaliśmy się gry Terminator Resistance od polskiego Teyonu, T-800 trafił także w minionym roku do Mortal Kombat 11 oraz do strzelanki Gears 5 w filmowych wydaniu.
 
Ubisoft już wcześniej, także w ramach tej marki udostępniał podobne akcje. Najsłynniejsze związane były z crossoverami Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands z serię Splinter Cell oraz ze słynnym Predatorem. W tym ostatnim wypadku opracowano mechanikę nakładania na siebie błota czy piachu, która następnie pojawiła się już podstawowo właśnie w Ghost Recon Breakpoint.
 
Breakpoint jak wiemy nie sprzedało się zbyt dobrze, w związku z cym tego typu inicjatywy bez wątpienia są dobrą okazją, aby dać tytułowi drugą szansę oraz spróbować do niego podejść pod czasie wprowadzania zmian i eliminowania niedociągnięć.
 
Recenzja Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ukazało się 4 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1 oraz w chmurze GSNa komputerach grę można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.
 
Karta na Epic Games Store
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-29 08:47:50

Oby tylko nie wyglądało to jak Predator w Wildlands, że stoi się w lesie i sadzi do tego stwora :D

Reklama
Reklama