dodano: 2019-12-14 15:45:11
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

TGA 2019 - Maneater z niezłym zwiastunem i datą premiery

Autor: AnoX
TGA 2019 - Maneater z niezłym zwiastunem i datą premiery
12°
0

Maneater doczekało się ogłoszenia daty premiery za sprawą efektownego zwiastuna serwującego nam atrakcyjny pomysł na promocję gry za sprawą zwiastuna.
 
Produkcja prezentująca nam w zabawy sposób postać niemalże wszystko jedzącego rekina doczekała się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została na drugą połowę 2020 roku.
 
Wyjątkowy RPG za sprawą Tripwire Interactive wspólnie z Koch Media/Deep Silver w przyszłym roku pozwolą nam sprawdzić tytuł, w którym rozopczyniemy od małego żarłacza tępogłowego, aż dojdziemy do potężnego strachu mórz i oceanów.
 
Koch Media Poland dostarczy nam specjalną wersję pudełkową Day One oferującą nam żarłacza tygrysiego odpornego na jakiekolwiek śmieci, z resztą jego ksywka wiele mówi - śmietnik oceanu.
 
Detroit Become Human zaliczyło premierę na komputerach osobistych
 
- Zainteresowanie i ekscytacja fanów grą Maneater w dalszym ciągu nas zaskakuje. – powiedział John Gibson, prezes i współwłaściciel Tripwire Interactive. – Dziś wreszcie możemy ogłosić, że nasz ShARkPG pojawi się na wszystkich dużych platformach, a Koch Media pomoże mu dopłynąć do graczy na całym świecie! -
 
- Cieszymy się bardzo, że możemy znów współpracować z Tripwire Interactive, tym razem nad grą Maneater. Nasze zespoły na całym świecie, które brały udział w wydawaniu Killing Floor 2, z radością wesprą także tę grę swoim doświadczeniem. – stwierdził Dr Klemens Kundratitz, prezes Koch Media GmbH.
 
Maneater ukaże się 22 maja 2020 roku na PC, PS4 i XB1. Premiera na NSH odbędzie się w późniejszym okresie.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama