dodano: 2019-11-27 20:00:14
PC

Przygodówka The Blind Prophet z nową datą premiery. Zagramy w styczniu

Autor: agusia16
Przygodówka The Blind Prophet z nową datą premiery. Zagramy w styczniu
14°
0

The Blind Prophet, mroczna przygodówka point and click niezależnego Ars Goetia Games ma nową datę premiery. Zagramy w grę miesiąc później, w styczniu. 
 
Przygodówka The Blind Prophet, gra typu "wskaż i kliknij" sfinansowana na Kickstarterze w 130% swoją premierę na Steam oraz GOG.com miała mieć 10 grudnia tego roku, o czym mogliście przeczytać w zestawieniu grudniowych, przygodowych premier. Dziś twórcy, studio Ars Goetia Games poinformowali, że w celu dopracowania projektu, który od czasu wypuszczenia wersji demonstracyjnej, którą miałam przyjemność dla Was opisać, została znacznie rozbudowana, ulepszona, do gry dołożono mnóstwo treści, termin ten ulegnie zmianie. 
 
Mroczne The Blind Prophet - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
 
Dlatego też deweloperzy zdecydowali o przesunięciu daty premiery o równy miesiąc. Data 10 stycznia jest terminem ostatecznym. Wtedy to The Blind Prophet zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC, na Steam. Premiera gry na Nintendo Switch, PS4, Xbox One, macOS, Android oraz iOS zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. 
 
The Blind Prophet to jak wspomniałam klasyczna przygodówka, która zabiera graczy w mroczną, komiksową i ręcznie rysowaną rzeczywistość nawiedzonego przez demony miasteczka Rotbork. Pewnego dnia zostaje tam zesłany Apostoł Bartholomeus, anioł sprawiedliwości, który ma oczyścić miasto z wszelakiego, panującego tam zła, posługując się mieczem.
 
Wraz z ogłoszeniem zmiany daty premiery, autorzy tego niewątpliwie ciekawego projektu przygodowego, zaprezentowali paczkę nowych zrzutów z ekranu, które znajdziecie w galerii, na dole.  
 
The Blind Prophet to:
 
  • Tradycyjna mechanika Point & Click,
  • Skomplikowane łamigłówki,
  • Świat pełen charyzmatycznych postaci, gotowych do rozmowy i interakcji,
  • Etyczne wybory, które personalizują nasze doświadczenia,
  • Wstawki filmowe w formie animowanych komiksów,
  • Fabuła uwzględniająca trudne tematy jak filozofia, odkupienie i moralność.
 
Premiera The Blind Prophet na komputerach osobistych PC - Steam nastąpi 10 stycznia 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Komentarze (0):
Reklama
Reklama