dodano: 2020-01-14 08:00:01

The Boy 2, kontynuacja filmu grozy powraca z nowym zwiastunem

Autor: agusia16
The Boy 2, kontynuacja filmu grozy powraca z nowym zwiastunem
21°
0

Horror The Boy 2 z oficjalnym zwiastunem. Nawiedzona lalka powraca w kontynuacja filmu grozy już w przyszłym miesiącu. Czas na oficjalny zwiastun. 
 
Wczoraj wspominaliśmy Wam o powrocie demonicznej lalki o imieniu Chucky w serialu, który zapowiedziała stacja Syfy. Dziś śpieszymy z oficjalnym zwiastunem kolejnego filmu, który tą tematykę porusza. Tym razem jest to druga już części filmu grozy, do której jako reżyser powrócił William Brent Bell, który w 2016 roku straszył widzów horrorem The Boy
 
 Mordercza Laleczka Chucky powraca, tym razem w produkcji serialowej
 
W lutym wystraszy niejednego widza na całym świecie po raz kolejny, bowiem premierę na wielkim ekranie będzie mieć druga odsłona serii zatytułowana Brahms: The Boy 2 film STXfilms i Lakeshore Entertainment.
 
W głównych rolach: Katie Holmes, którą mogliśmy podziwiać w wielu produkcjach filmowych, także w horrorach, jak choćby w filmie grozy Nie bój się ciemności. Towarzyszyć jej będą Christopher Convery (Gotham), Owain Yeoman (The Belko Experience) i Ralph Ineson (The Witch). Producentami są Tom Rosenberg z Lakeshore, Eric Reid, Gary Lucchesi i Richard Wright, a także Matt Berenson, Jim Wedaa i Roy Lee. 
 
The Brahms: The Boy 2, polski tytuł The Boy 2 opowie historię rodziny, Lisy, Seana i ich syna Jude’a, którzy po dramatycznych przeżyciach postanawiają ułożyć sobie życie na nowo w posiadłości Heelshire Mansion. Wielkie domostwo położone na uboczu skrywa przerażającą tajemnicę, o której małżonkowie nie mają pojęcia. Gdy ich młody syn znajduje zakopaną w ogrodzie lalkę chłopca o delikatnej, uroczej twarzy, życie rodziny ponownie się zmienia. Pojawiają się mroczne wizje, ataki agresji ze strony ich dziecka, a sama Lisy ma wrażenie, że coś lub ktoś związany z lalką, ciągle ich obserwuje. Jakaś mroczna siła przejmuje nad nimi władzę. Życie tej trójki jest teraz w niebezpieczeństwie.  
 
Premiera The Boy 2 w kinach 21 lutego 2020 roku. 
 
Strona oficjalna
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama