dodano: 2020-09-23 18:00:01
PC

The Guise, mroczna niezależna przygodowa baśń z gatunku metroidvania zadebiutuje w październiku. Sprawdźcie grę w wersji demonstracyjnej!

Autor: agusia16
Gra: The Guise
The Guise, mroczna niezależna przygodowa baśń z gatunku metroidvania zadebiutuje w październiku. Sprawdźcie grę w wersji demonstracyjnej!
0

The Guise, mroczna niezależna przygodowa baśń z gatunku metroidvania Rasula Mono zadebiutuje w październiku. Sprawdźcie grę w wersji demonstracyjnej!
 
Premiera mrocznej przygodowej baśni z gatunku metroidvania zapowiedziana jest na nadchodzący miesiąc październik. Tymczasem możecie ten niezależny tytuł, dzieło Rasula Mono sparwdzić w wersji demonstracyjnej, które dostępna jest na platformie Steam. Wersja demo to 29 poziomów i około 60 minut rozgrywki.
  
Przeczytaj także: INMOST, przygodowa gra platformowa, dzieło niezależnego Hidden Layer Games dostępna na Steam, GOG-u i Nintendo Switch
 
The Guise to gra, która łączy w sobie elementy przygodowe oraz akcji w rysunkowym stylu klasycznych gier metroidvania. Jest dziełem niezależnego dewelopera, Rasula Mono, wydanym przez GameNet. Tytuł pozwala nam wcielić się w chłopca, który zamienia się w potwora. To właśnie potwornych zdolności i umiejętności przyjdzie się mu uczyć, polegając na swoich dzikich, acz nowych umiejętnościach
 
W takiej postaci będzie przemierzał umierające wioski, ciemne lasy, labirynty oraz śmiercionośne doliny. Wszędzie na swojej drodze przyjdzie mu zmierzyć się z masą demonów. Przemierzając mroczny, groźny świat będzie odkrywał jego tajemnice oraz sekrety. Przyjdzie mu także odnajdywać tajne pomieszczenia ze skarbami. Podczas wędrówki wcielając się w naszego chłopca - potwora, będziemy odblokowywać nowe zdolności, pokonywać bossów przejmując ich zdolności i umiejętności. Pokonując zwykłych przeciwników, zbierać będziemy lokalną walutę, czyli gałki oczne, które wymienione w Kolektorze Oczu pozwolą nam zdobyć zupełnie nowe zdolności i nowe moce. Sprzymierzeńcem naszym będą dzieci, o nieskalanych oczach, wrogiem zaś Kolekcjoner Oczu, który wyczuwa strach chłopca zamkniętego w cele potwora.
 
Przyjdzie nam bowiem wcielić się w chłopca z sierocińca o imieniu Ogden, który bywa nieposłuszny. Pewnego dnia zakrada się do zamkniętego pokoju, do którego nie powinien wchodzić. Tam zakłada maskę, przemieniając się tym samym z chłopca, w potwora. Od teraz przemierzając tajemniczą krainę musi nauczyć radzić sobie ze zdolnościami i mocami potwornej postaci, której ciało przyjął, nie tracąc przy tym resztek swojego człowieczeństwa. 
 
Premiera gry na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC przewidziana jest na 20 października. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama