dodano: 2019-09-22 06:00:09
PS4PS4 PROPS5

The Last of Us Part II z kolejnym wyciekiem daty premiery?

Autor: AnoX
The Last of Us Part II z kolejnym wyciekiem daty premiery?
19°
0

The Last of Us Part II doczekało się kolejnego wycieku daty premiery, która w tym wypadku jest dość mocno precyzyjna, choć może być mimo wszystko ogólna.
 
Na początku lipca 2019 roku informowaliśmy Was o ogólnym okresie premierowym gry, a w ciągu ostatnich godzin doszło do nowego wycieku, który tak naprawdę może okazać się doprecyzowaniem poprzedniej wieści. 
 
Zgodnie z nią premiery możemy się spodziewać 28 lutego 2020 roku, czyli w ostatni dzień i to w ostatni piątek tego miesiąca. Trzeba zauważyć, że to nie tylko gorący okres, ale także hipotetycznie kandydat na uciszenie wieści i premier konkurencji.
 
Naughty Dog oficjalnie potwierdziło, że pojawi się ze swoim tytułem na zbliżającym się State of Play, które powinno dostarczyć nam wiele efektownych propozycji. W końcu przed nami jest jeszcze VR-owy Iron Man oraz Ghost of Tsushima.
 
Waszym zdaniem: Death Stranding okaże się sukcesem, ale...
 
[Komentarz redaktora] Następna edycja dzięki ND może się okazać naprawdę atrakcyjna, dzięki czemu fani w większej ilości zdecydują się na żywo poświęcić swój czas na show. Najważniejsze pytanie brzmi czy zobaczymy zwiastun z rozgrywką czy tylko ogłoszenie daty premiery? W tym drugim wypadku gracze poczują spory zawód....
 
The Last of Us Part II nie ma daty premiery.
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama