dodano: 2019-07-07 06:05:04
PS4PS4 PROPS5

The Last of Us Part II - Powoli wycieka do sieci data premiery?

Autor: AnoX
The Last of Us Part II - Powoli wycieka do sieci data premiery?
22°
0

The Last of Us Part II w dalszym ciągu nie ma daty premiery, lecz przeciągający się czas zdecydowanie nie działa na korzyść graczy. Co mówią plotki?
 
W sieci co jakiś czas z różnych źródeł docierają pogłoski dotyczące możliwej daty, a przynajmniej okresu premierowego. Również i tym razem pojawiły się kolejne wieści, które wskazują, że może to być napchany już luty 2020 roku.
 
Przy okazji dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli zakupić kilka wersji gry: Standard Edition, Special Edition, Collectors Edition i Ellie Edition. W ramach wspomnianej Edycji Kolekcjonerskiej "Ellie Edition" znaleźć będzie można specjalny steelbook, sporo cyfrowych dodatków oraz naklejek.
 
Nintendo Switch Online zebrało sporą społeczność graczy
 
Prawdopodobne jest także to, że planowane wydania będą się starały połączyć i zainspirować wersjami dostępnymi na PlayStation 3 w przypadku pierwszego The Last of Us.
 
Sony powoli będzie musiał coś pokazać, choć bez wątpienia rok 2020 będzie bardzo intensywny na wielu polach, mocny początek, wiele zapowiedzi oraz piorunująca końcówka. To wszystko może się nałożyć już niebawem!
 
The Last of Us Part II nie ma daty premiery.

źródło: gamesradar.com/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama